Evropské tendry, pátek 23/8

Služby nezávislého odborného pojišťovního jednatelství a pojišťovního poradenství. Zadavatel: Eurojust, Haag, Nizozemsko. Smlouva na 24 měsíců. Maximální rozpočet €400.000. Deadline 8/10.

Mobilní internetová výzkumná a školicí jednotka – samostatné multimediální středisko připravené na připojení k internetu. Zadavatel: Evropská komise, EuropeAid. Brusel požaduje “samostatné multimediální středisko připravené na připojení k internetu” ve formě “na míru zhotoveného speciálního vozidla plně vybaveného počítači, satelitním širokopásmovým připojením k internetu a mobilními technologiemi – včetně 10 přenosných počítačů, serveru, vytvořené sítě, širokopásmového satelitu, videokonferenčního a audiovizuálního vybavení – s vlastním zdrojem elektřiny a s dalšími solárními články na střeše a modulárně rozšířitelnými pracovišti pro 10 uživatelů. Cílem je nabízet mobilní vzdělávací prostředí kdykoli a na jakémkoli místě v přeshraniční oblasti mezi Srbskem a Bulharskem. Budget neupřesněn (z požadovaného průměrného ročního obratu €185.000 se dá usuzovat, že může být zhruba €250.000 až €300.000). Deadline k podání nabídky 23/10.

Údržba softwaru systému automatizovaného řízení údržby pro budovy, které obývá nebo bude obývat Evropský parlament v areálech v Bruselu, Lucemburku a Štrasburku. Zadavatel: Evropský parlament, Brusel. Bude uzavřena čtyřletá smlouva. Zakázka má dvě samostatné části: A) oblast č. 1: provoz, oblast č. 2: údržba, oblast č. 3: asistence – helpdesková podpora, oblast č. 4: vývoj a B) poradenství, školení, podpora týkající se vývoje a použití (včetně provádění specializovaných technických činností nutných pro vývoj a konfigurace položky (položek) softwaru pro použití Coswin, práce týkající se navržení řešení a provádění poradenství v Evropském parlamentu, zaškolení uživatelů Coswin, práci na místě, služby poradenství a vývoje v souvislosti se zlepšováním řešení CMMS). Maximální budget nestanoven. Deadline 7/10.

Monitoring německých médií. Zadavatel: Info kancelář Evropského parlamentu v Německu. Budget €680.000. Deadline 27/9.

Evropská referenční metodika a pokyny týkající se posuzování rizika v oblasti radioterapie a hlášení a analýzy nežádoucích událostí. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro energetiku, ředitelství D – Jaderná bezpečnost a palivový cyklus. Cílem projektu je pro oblast zevní radioterapie vytvořit: a) aktivnější metodiku posuzování rizika; b) pokyny týkající se hlášení nežádoucích událostí a případů, kdy téměř došlo k havárii; a c) metodiku týkající se reakční analýzy nežádoucích událostí a případů, kdy téměř došlo k havárii. Kontrakt na 37 měsíců. Budget €300.000. Deadline 7/10.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.