Brussels connection

the best address for international procurement

Europarlament hledá experty pro správu svých kanceláří. Zn: inovace a kreativita

·

, , , , ,

Tendr : Poskytnutí externích odborných kapacit souvisejících s vývojem inovativních řešení v oblasti správy kancelářských zařízení

Zadavatel : Evropský parlament, Brussels

Kontrakt na 4 roky / budget €610.560

https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8675

Stručný popis: Evropský parlament hledá poskytovatele externích odborných kapacit týkajících se vývoje inovativních řešení v oblasti správy kancelářských zařízení, včetně integrovaných řešení IT, kontroly přístupu a bezpečnosti, jakož i inovativních postupů správy zařízení. Tyto odborné kapacity budou poskytovány mimo jiné formou informačních dokumentů, hloubkových analýz a studií, které budou dodány na žádost v režimu ad hoc v omezeném a vymezeném časovém rámci. Rámcová smlouva bude rovněž pokrývat související služby, jako je účast na souvisejících jednáních v prostorách Parlamentu, prezentace prostřednictvím vedoucích odborníků a organizace seminářů dle vhodnosti.

Důležité je, že odborné kapacity se zaměří zejména na inovační rozvoj v dané oblasti a budou založeny na platném výzkumu, dokumentovaných referencích a řádné analýze relevantní pro práci různých zúčastněných generálních ředitelství.

Evropský parlament zorganizuje nepovinné informační setkání, které se bude konat dne 7. září 2021 v 10:00 v Bruselu, Belliard Street, no 80, Brussels, BELGIE. Účastnit se mohou maximálně dva zástupci za každou společnost.

Deadline: 28/09/2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe