Europarlament hledá experty pro správu svých kanceláří. Zn: inovace a kreativita

Tendr : Poskytnutí externích odborných kapacit souvisejících s vývojem inovativních řešení v oblasti správy kancelářských zařízení

Zadavatel : Evropský parlament, Brussels

Kontrakt na 4 roky / budget €610.560

https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8675

Stručný popis: Evropský parlament hledá poskytovatele externích odborných kapacit týkajících se vývoje inovativních řešení v oblasti správy kancelářských zařízení, včetně integrovaných řešení IT, kontroly přístupu a bezpečnosti, jakož i inovativních postupů správy zařízení. Tyto odborné kapacity budou poskytovány mimo jiné formou informačních dokumentů, hloubkových analýz a studií, které budou dodány na žádost v režimu ad hoc v omezeném a vymezeném časovém rámci. Rámcová smlouva bude rovněž pokrývat související služby, jako je účast na souvisejících jednáních v prostorách Parlamentu, prezentace prostřednictvím vedoucích odborníků a organizace seminářů dle vhodnosti.

Důležité je, že odborné kapacity se zaměří zejména na inovační rozvoj v dané oblasti a budou založeny na platném výzkumu, dokumentovaných referencích a řádné analýze relevantní pro práci různých zúčastněných generálních ředitelství.

Evropský parlament zorganizuje nepovinné informační setkání, které se bude konat dne 7. září 2021 v 10:00 v Bruselu, Belliard Street, no 80, Brussels, BELGIE. Účastnit se mohou maximálně dva zástupci za každou společnost.

Deadline: 28/09/2021