Brussels connection

the best address for international procurement

Tak skvělé europříležitosti by byla škoda nevyužít! IT, weby, grafika…

Zbývá mi na seznamu několik zajímavých a zatím neobsazených zakázek vyhlašovaných institucemi a agenturami Evropské unie, vhodných i pro české firmy. Tady jsou:

1) IT služby pro elektronické řízení lidských zdrojů. Zadavatel: Evropská agentura pro námořní bezpečnost (Lisabon). Deadline 10/2. Budget €300.000. Zadávací dokumentace zde.

2) Návrh webových stránek – online vzdělávacích modulů. Zadavatel: Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (Malta). Deadline 17/2. Budget €130.000. Zadávací dokumentace zde.

3) Přetvoření uživatelského prostředí internetové prezentace. Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin (Itálie). Deadline 14/2. Budget €300.000. Zadání zde.

4) Podpora komunikačních aktivit. Zadavatel: Evropská obranná agentura (Brusel). Zakázka je rozdělena na tři samostatné části: 1) Grafický návrh, podpora v oblastech publikací a akcí, budget: €1.800.000, 2) Webové služby a digitální komunikace, budget €1.200.000, 3) Video a multimediální výrobky, €800.000. Deadline 20/2. Zadávací dokumentace ke stažení zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe