Brussels connection

the best address for international procurement

Připravte se na krizi, získejte EU kontrakty už teď. Třeba na grafický design

Další krize bude, ať už dříve či později, to je jisté. Už asi víte, že vaši klienti jako první osekají náklady na komunikaci, prezentaci, grafický design… Přestanou chodit platby za faktury. Co pak? Určitě by bylo dobré mít nějaké dlouhodobé kontrakty od institucí a agentur Evropské unie… Ale než do jejich systému proniknete, uběhne několik měsíců, spíš rok. Je čas začít na tom “makat”.

Hlavní věc: není důvod si myslet, že to nemá smysl. Smysl to má, pokud jste dobří, máte dostatečný obrat a kvalitní tým s referencemi, které “sedí”.

Tady je jeden MODELOVÝ a hlavně AKTUÁLNÍ případ: Evropská agentura pro životní prostředí EEA se sídlem v Kodani vypsala tendr na grafický design a služby layoutu. Vlastně dva tendry v jednom. Kdo se může HLÁSIT a kdo vlastně může USPĚT?

Musíte mít průměrný roční obrat alespoň 150 tisíc euro (pro grafický design) nebo 200 tisíc (pro layout).

Musíte nabídnout alespoň pětičlenný tým (možnost složit ho z externistů je přípustná): jednoho Project Managera/koordinátora, dva seniory a dva juniory. Kvalitní, se zkušenostmi, s dobrou angličtinou.

Musíte mít (vy+externisté) odpovídající zkušenosti, tedy referenční zakázky obdobného charakteru a rozsahu. Předchozí práce pro public instituce nebo EU není nutná.

Musíte dokázat dobra a jasně popsat vaši metodologii řešení, systém řízení projektu a systém zajištění kvality. Tak, aby to pochopili. S tím vám pomůžu, není problém.

Pracuje se z 99% na dálku, I když proč se do té Kodaně občas nepodívat a nedomluvit si nad kafem nové kontrakty?

Ještě nějaký problém? Chcete-li podrobnější informace, určitě se vyplatí zaplatit €100 za moje podklady(instrukce/check list + pochopitelně celé zadání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe