Brussels connection

the best address for international procurement

Galileo: šance pro české firmy!!! Neváhejte

·

, , ,

Realita bývá někdy trošku jiná, než jak ji popisují novináři v novinách… Fakt je, že přesun centrály projektu Galileo z Bruselu do Prahy (asi letos v červnu) dává českým firmám, zdůrazňuji SCHOPNÝM českým firmám, unikátní možnost získat zajímavé zakázky. Zakázky bude třeba realizovat na českém území a to dává zde etablovaným podnikům hodně bodů navíc. Je ale třeba být připravený už teď v zimě.

Zajímavý tendr běží právě teď (s uzávěrkou na konci února). Řídící agentura GSA poptává “engineering, management and legal/procurement support”. Především půjde o “producing analysis reports and programme documentation”, “preparing and participating to reviews or meetings”, “developing, implementing and/or configuring basic programme management tools” a “contributing to the “on-site” GSA programme management team activities, reporting to management and decision-making”.

Půjde o kontrakt na 4 roky, odměna může dosáhnout až 7 milionů euro (bez dph).

Vítězná firma musí mít mimo jiné obrat minimálně 1,5 milionu euro ročně (v posledních 3 letech) a minimálně 6 zkušených expertů (jazyky, zahraniční zkušenosti, praxe v oboru podmínkou), kteří budou pracovat téměř výhradně pro GSA… Detaily zde TenderSpecificationsGSAOP0411engineeringservicesfortheGSA

Co třeba firmy jako 5M, Iquass Software, BBT-Material Processing? Nebo to zase “požere” nějaký nadnárodní gigant?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe