Brussels connection

the best address for international procurement

EU projekt pro Zemana a jeho boys: propagace vlastnictví zaměstnanců

·

, , ,

Kdybych chtěl být trochu ironický a trochu víc jízlivý mohl bych napsat, že v Praze na Hradě zavlála konečně vlajka EU a Brusel mohl konečně začít vyhlašovat projekty a tendry, které jsou Miloši Zemanovi a jeho boys jakoby šité na míru:) Nechci, tak úplně to nefunguje, nicméně je to zajímavá shoda náhod.

Evropská komise, resp. její Generální ředitelství pro vnitřní trh a služby dnes vyhlásila výběrové řízení na “realizaci pilotního projektu – propagace vlastnictví a účasti zaměstnanců” (budget €300.000). Pokud si to pamatuji dobře, právě Miloš Zeman býval velkým zastáncem vlastnickcých akcií, ne?

Ředitelství pro vnitřní trh a služby požaduje zmapovat a provést analýzu “uplatnění projektu”, což podle zadání spočívá ve “sběru informací o různých národních pravidlech týkajících se vlastnictví a účasti zaměstnanců a z kvalitativní a kvantitativní analýzy výkonnosti a vhodnosti účasti zaměstnance včetně vlastnictví zaměstnaneckých akcií se zvláštním zaměřením na nadnárodní plány a operabilitu”. A dále požaduje určit “nejvhodnější metodiky rozšiřování znalosti relevantních a kompletních informací o účasti zaměstnanců, včetně vlastnictví zaměstnaneckých akcií v celé Unii, a zlepšení přístupu k těmto informacím”.

Nezvládl by to Sportpropag?:):):)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe