EU projekt pro Zemana a jeho boys: propagace vlastnictví zaměstnanců

Kdybych chtěl být trochu ironický a trochu víc jízlivý mohl bych napsat, že v Praze na Hradě zavlála konečně vlajka EU a Brusel mohl konečně začít vyhlašovat projekty a tendry, které jsou Miloši Zemanovi a jeho boys jakoby šité na míru:) Nechci, tak úplně to nefunguje, nicméně je to zajímavá shoda náhod.

Evropská komise, resp. její Generální ředitelství pro vnitřní trh a služby dnes vyhlásila výběrové řízení na “realizaci pilotního projektu – propagace vlastnictví a účasti zaměstnanců” (budget €300.000). Pokud si to pamatuji dobře, právě Miloš Zeman býval velkým zastáncem vlastnickcých akcií, ne?

Ředitelství pro vnitřní trh a služby požaduje zmapovat a provést analýzu “uplatnění projektu”, což podle zadání spočívá ve “sběru informací o různých národních pravidlech týkajících se vlastnictví a účasti zaměstnanců a z kvalitativní a kvantitativní analýzy výkonnosti a vhodnosti účasti zaměstnance včetně vlastnictví zaměstnaneckých akcií se zvláštním zaměřením na nadnárodní plány a operabilitu”. A dále požaduje určit “nejvhodnější metodiky rozšiřování znalosti relevantních a kompletních informací o účasti zaměstnanců, včetně vlastnictví zaměstnaneckých akcií v celé Unii, a zlepšení přístupu k těmto informacím”.

Nezvládl by to Sportpropag?:):):)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.