AV vybavení pro EU agenturu pro bezpečnost potravin z Parmy

Tendr: Služby v oblasti videa/audia/údržby a nákupy pro zasedací místnosti

Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), Parma IT

Kontrakt na 4 roky / budget €1.200.000

Popis zakázky – celkové cíle zakázky vyplývající z tohoto výběrového řízení jsou následující:

— dosažení účinného způsobu pro získání řešení v oblasti informačních technologií, které zahrnují širokou škálu produktů, včetně: * nového hardwaru a softwaru, určených především k vykonávání základních služeb souvisejících s jednotnou komunikací, pořádáním audio a video konferencí a zasedacími místnostmi; * poradenských služeb (včetně instalace a konfigurace produktů a školení); * služeb údržby nově pořízených produktů a převzetí stávajících údržbářských prací; * zajištění přídavných funkcí a aktualizací zařízení používaných před vstupem této rámcové smlouvy v platnost nebo zařízení zakoupených v rámci této rámcové smlouvy.

— správa a řízení prosté smlouvy (cenové nabídky, objednávky, sledování objednávek, dodávky, podávání zpráv atd.) prostřednictvím jednozdrojového kanálu pro nové akvizice a související služby,

— akviziční systém umožňující výběr/nákup nejlepších systémů z nabídky vysoce dynamického trhu s informačními technologiemi.

Pozn.: EFSA zamýšlí před zahájením tohoto zadávacího řízení shromáždit informace od tržních subjektů. O dotazník je třeba požádat do 22/3. Mail: EFSAProcurement@efsa.europa.eu, předmět: ‘Video/Audio/Maintenance/Services and acquisitions for meeting rooms’.

Předpokládaný termín vyhlášení: 1. května

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.