Brussels connection

the best address for international procurement

AV vybavení pro EU agenturu pro bezpečnost potravin z Parmy

Tendr: Služby v oblasti videa/audia/údržby a nákupy pro zasedací místnosti

Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), Parma IT

Kontrakt na 4 roky / budget €1.200.000

Popis zakázky – celkové cíle zakázky vyplývající z tohoto výběrového řízení jsou následující:

— dosažení účinného způsobu pro získání řešení v oblasti informačních technologií, které zahrnují širokou škálu produktů, včetně: * nového hardwaru a softwaru, určených především k vykonávání základních služeb souvisejících s jednotnou komunikací, pořádáním audio a video konferencí a zasedacími místnostmi; * poradenských služeb (včetně instalace a konfigurace produktů a školení); * služeb údržby nově pořízených produktů a převzetí stávajících údržbářských prací; * zajištění přídavných funkcí a aktualizací zařízení používaných před vstupem této rámcové smlouvy v platnost nebo zařízení zakoupených v rámci této rámcové smlouvy.

— správa a řízení prosté smlouvy (cenové nabídky, objednávky, sledování objednávek, dodávky, podávání zpráv atd.) prostřednictvím jednozdrojového kanálu pro nové akvizice a související služby,

— akviziční systém umožňující výběr/nákup nejlepších systémů z nabídky vysoce dynamického trhu s informačními technologiemi.

Pozn.: EFSA zamýšlí před zahájením tohoto zadávacího řízení shromáždit informace od tržních subjektů. O dotazník je třeba požádat do 22/3. Mail: EFSAProcurement@efsa.europa.eu, předmět: ‘Video/Audio/Maintenance/Services and acquisitions for meeting rooms’.

Předpokládaný termín vyhlášení: 1. května

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe