Brussels connection

the best address for international procurement

Rompuy a spol: víc jak 150 euro za jídlo nedají

·

, ,

Nedalo by se na těch euro-summitech nějak vydělávat? Dodávat jim občerstvení, kaviár, šampaňský a tak? Škoda, tendr na catering už byl uzavřen (16. září,20 mileuro na 5 let). Nějaká jiná možnost? Jedna by tu byla… stále ještě běží možnost dostat se na seznam restaurací zajišťující oficiální a pracovní obědy a večeře pro prezidenta Rady, generálního sekretáře, diplomaty a další významné úředníky.

Teď ještě mít tu restauraci:)… Co není může být. Při hledání bych doporučoval brát v úvahu, že Rada EU poptává hned tři druhy „závodního stravování“ (097905).

1) Restauraci do30 kilometrůod svého sídla u rond-point Schuman. Měla by mít oddělený salonek pro 40 hostů. Cena celého menu ne víc než 150 euro bez dph na osobu. Hodnotit se bude i podle Michelin Guide a Delta Guide… Takže jedna, dvě nebo tři hvězdy můžou dost pomoct.

2) Restaurace „jen na něco malého a rychlého“, do dvou kilometrů od centrály. Se salónkem pro 12 lidí. Maximálně 60 euro na osobu (plus 21% dph). Prostě jak říkám, na rychlovku něco probrat se sekretářkou…

3) Dovoz do domu: pro 2 – 40 lidí, z restaurace typu 1). Cena stejná, víc jak 150 euro nedají.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe