Evropské tendry, pondělí 2/9

Studie o evropském realizačním plánu městské dopravy pro rok 2030. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro mobilitu a dopravu, Brusel. Kontrakt na 48 měsíců. Budget €450.000. Deadline 14/10.

Technická podpora za účelem propagace trvale udržitelné městské mobility v třetích zemích. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro mobilitu a dopravu, Brusel. Cílem zakázky je sdílení praxe a odbornosti EU co se týče energetické účinnosti a změn klimatu v oblasti městské mobility, poskytnout technickou pomoc a přispět tak ke snahám Komise podpořit trvale udržitelnou mobilitu v třetích zemích, zejména v Číně. Kontrakt na 36 měsíců. Budget €250.000. Deadline 14/10.

Montáž nové kuchyně v budově „Foyer européen“, Lucemburk. Zadavatel: Evropská komise – Úřad pro infrastrukturu a logistiku – Lucemburk. Budget nespecifikován. Deadline 9/10.

Smlouva o penzijním připojištění pro místní pracovníky v rámci stálé mise Evropské unie při Světové obchodní organizaci a stálé delegaci Evropské unie při Úřadu OSN v Ženevě. Zadavatel: Evropská unie, Evropská služba pro vnější činnost. Popis: V misi a v delegaci působí 20 zaměstnanců, z nichž 12 je povinno hradit příspěvky starobního a pozůstalostního připojištění (AVS) a 8 není, a to na základě rozhodnutí úřadu pro sociální zabezpečení při Soudním tribunálu republiky a kantonu Ženeva. Cílem zakázky je vypracovat základní profesionální penzijní plán pro zaměstnance, kteří byli najati v místě působiště a jsou povinni hradit příspěvky AVS, a dále penzijní plán a doplňkový profesionální penzijní plán pro zaměstnance najaté v místě působení, kteří tyto příspěvky hradit nemusí. Kontrakt od 1.1.2014 do 31.12.2017.Budget od €1.300.000 do €1.600.000. Deadline 15/10.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.