Evropské tendry, pondělí 26/8

Zakoupení elektrických užitkových vozidel. Zadavatel: Evropský parlament. Zakázka je rozdělena na tři nezávislé části: 1) dvě elektrická užitková vozidla včetně zajištění baterie a podpory týkající se baterie (bez ohledu na typ poruchy), přičemž 1 vozidlo bude dodáno a zaregistrováno v Belgii a druhé bude dodáno a zaregistrováno v Lucemburském velkovévodství; vozidla budou řízena řidičem s průkazem třídy B – pro vozidla s motorovým výkonem ve výši nejméně 40 kW – s užitečným zatížením alespoň 600 kg – 5 míst na sezení, 2) dvě elektrické skříňové dodávky s výklopnými zadními dveřmi včetně zajištění baterie a podpory týkající se baterie (bez ohledu na typ poruchy), přičemž 1 vozidlo bude dodáno a zaregistrováno v Belgii a druhé bude dodáno a zaregistrováno v Lucemburském velkovévodství; vozidla budou řízena řidičem s průkazem třídy B – pro vozidla s motorovým výkonem ve výši nejméně 30 kW – s užitečným zatížením alespoň 750 kg – s nosností výklopných zadních dveří nejméně 750 kg se systémem „roll stop“, 3) jedna elektrická skříňová dodávka včetně zajištění baterie a podpory týkající se baterie (bez ohledu na typ poruchy), jež bude dodána a zaregistrována v Belgii; vozidlo bude řízeno řidičem s průkazem třídy B – pro vozidla s motorovým výkonem ve výši nejméně 30 kW – s užitečným zatížením alespoň 500 kg. Budget nespecifikován. Deadline 10/10.

Modernizace výtahů č. 1 a č. 2 v bloku D budovy Evropského parlamentu Konrad Adenauer v Lucemburku. Zadavatel: Evropský parlament. Požadavek na minimální roční obrat ve výši €1.440.000 v oblasti pokrývané zakázkou během uplynulých 3 finančních roků. Budget neupřesněn, ale minimální požadovaný obrat = vždy zhruba 70-80% celku. Deadline 18/10.

Zakoupení družicových snímků. Zadavatel: EU agentura pro ochranu vnějších hranic Frontex. Jde o nákup 24 balíčků družicových snímků konkrétních oblastí s poznámkami. Budget nespecifikován. Deadline k odevzdání nabídky 30/6.

Dodání ambulance záchranné služby. Zadavatel: Evropská komise, Společné výzkumné středisko, Ispra, Itálie. Vozidlo musí být v souladu buď s evropskou normou UNI EN 1489 (v případě ambulance záchranné služby typu B) nebo italskou normou IDM 553 (ze den 17.12.1987 v případě ambulance záchranné služby typu A). Budget: mezi €70 a €100 tisíc. Deadline 7/10.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.