Brusel hledá psychologa pro úředníky, kteří mají problémy s úředníky:)

Bruselský Sekretariát Rady EU hledá psychologa. Chce s ním uzavřít rámcový kontrakt na příští čtyři roky s rozpočtem 680 tisíc euro. Mimo jiné od něj/ní bude požadovat “poradenství pro vedoucí pracovníky ředitelství nebo oddělení potýkající se s problémy s úředníky, za než odpovídají” +  “zajišťování psychologické podpory při řešení sporů” + “působení v úloze prostředníka při zvládání sporů a/nebo psychologického nebo sexuálního obtěžování”. Tam se asi dějí věci!

Trochu detailů, kdyby se chtěl někdo přece jenom přihlásit: zakázka je rozdělena na dvě části: 1) Služby psychologa (ve smyslu klinické psychologie), které zahrnují např. tyto služby: zajištění služeb psychologa v otázkách pracovních a profesionálních vztahů v případě úředníků, které je budou vyhledávat, ať již z vlastního podnětu nebo prostřednictvím doporučení sociální jednotky nebo lékařského oddělení, psychologická podpora pro zaměstnance, pokud jde o jejich soukromý a rodinný život a psychosociální podpora po traumatických událostech a 2) služby psychologa (ve smyslu organizační psychologie – vyžadované služby: poradenství pro vedoucí pracovníky ředitelství nebo oddělení potýkající se s problémy s úředníky, za než odpovídají, a zajišťování psychologické podpory při řešení sporů, spolupráce s institucemi, kterých se týkají problematiky vztahů na pracovišti, působení v úloze prostředníka při zvládání sporů a/nebo psychologického nebo sexuálního obtěžování.

Část č.1 bude vyžadovat 22,5 hodin služeb za týden, část č.2 pak 7,5 hodin služeb za týden. Hlásit se mohou právnické i fyzické osoby, fyzické osoby musejí navrhnout dva náhradníky pro případné zastupování.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.