Brussels connection

the best address for international procurement

Josef Dobeš poletí na “kobereček” do Bruselu

·

,

Tak jsem zaslechl, že český ministr školství Josef Dobeš, který “nic neprovedl a o ničem neví” přijede do Bruselu a popovídá si s komisařem Lászlem Andorem, který má na starosti některé EU-financované projekty v Dobešově resortu. O čem si asi bude 10. února řeč?

Eurokomisaři si Josefa Dobeše zřejmě oblíbili. Jak jinak si vysvětlit, že hned 16. února za ním do Prahy přiletí komisařka Máire Geoghegan-Quinn, která má na starosti další EU-financované projekty v Dobešově resortu? O čem si asi budou povídat?

O nečem bych věděl:) Co třeba o výsledcích auditu, který provedli mezi 3. a 17. říjnem 2011  auditoři EK Jiří Polášek, Zdravka Fournadjieva, Peter Matthijs, Tomáš Hrubý a experti z  Ernst&Young?  Co třeba o projektu “E-learningové vzdělávání dlouhodobě nemocných žáků”? Auditoři dokonce dospěli k závěru, že bude nutné ho předat k vyšetřování OLAFu… Třeba kvůli tomu, kdo vlastní firmu Labská investiční a.s. s anonymní akcionářskou strukturou. Prý jistý MB z Rady ústeckého kraje.  etc etc etc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe