Josef Dobeš poletí na “kobereček” do Bruselu

Tak jsem zaslechl, že český ministr školství Josef Dobeš, který “nic neprovedl a o ničem neví” přijede do Bruselu a popovídá si s komisařem Lászlem Andorem, který má na starosti některé EU-financované projekty v Dobešově resortu. O čem si asi bude 10. února řeč?

Eurokomisaři si Josefa Dobeše zřejmě oblíbili. Jak jinak si vysvětlit, že hned 16. února za ním do Prahy přiletí komisařka Máire Geoghegan-Quinn, která má na starosti další EU-financované projekty v Dobešově resortu? O čem si asi budou povídat?

O nečem bych věděl:) Co třeba o výsledcích auditu, který provedli mezi 3. a 17. říjnem 2011  auditoři EK Jiří Polášek, Zdravka Fournadjieva, Peter Matthijs, Tomáš Hrubý a experti z  Ernst&Young?  Co třeba o projektu “E-learningové vzdělávání dlouhodobě nemocných žáků”? Auditoři dokonce dospěli k závěru, že bude nutné ho předat k vyšetřování OLAFu… Třeba kvůli tomu, kdo vlastní firmu Labská investiční a.s. s anonymní akcionářskou strukturou. Prý jistý MB z Rady ústeckého kraje.  etc etc etc