Evropské tendry, úterý 25/3

Paměťová infrastruktura a související služby. Zadavatel: Frontex, Varšava. Čtyřletá rámcová smlouva. Popis: Zajištění nové paměťové soustavy a souvisejících služeb pro instalaci, integraci a služby údržby. Budget nespecifikován. Deadline 30/4.

Dodávka a instalace nového systému uzavřeného televizního okruhu (CCTV) a elektronického systému pro kontrolu vstupu. Zadavatel: Evropská komise, Společné výzkumné středisko, Institut pro energii a dopravu, Petten, Nizozemsko. Výzva zahrnuje inženýrskou činnost, dodávku, instalaci, programování a zprovoznění systému CCTV s informačním systémem řízení fyzické bezpečnosti (PSIM) Nedap a aplikací AEOS pro areál a budovy JRC-IET v Pettenu, a to včetně údržby, odstranění a likvidace stávajícího nepotřebného zařízení. Popis prací: inženýrská činnost, dodávka, montáž, programování a zprovoznění (včetně záruky) systému CCTV se systémem PSIM značky Nedap a aplikací AEOS. Jinými slovy se jedná o systém CCTV a aplikaci AEOS tvořící systém pro správu záznamů, zavedení systému založeného na IP, kamery s plným vysokým rozlišením (1080p) s kapacitou paměti s plným vysokým rozlišením a H.264, barevné kamery vybavené režimem reagujícím na pohyb a denním a nočním režimem, kamery musí být schopny zakrýt soukromé prostory, inženýrská činnost, dodávka, instalace a zprovoznění související optické sítě, sestavení protokolů pro automatický poplach, vytvoření grafiky, propojení stávajících bezpečnostních systémů (což tvoří součást dodávky), vytvoření revizních výkresů a dokumentace související se zprávou o dokončení, celý systém musí mít osvědčení CE a EN 50123, inženýrská činnost, dodávka, instalace, programování, zprovoznění (včetně záruky) systému kontroly vstupu, inženýrská činnost, dodávka, instalace, programování, zprovoznění (včetně záruky) systému detekce vniknutí, všechna zařízení budou mít osvědčení o dokončení BORG 2005-2. Kontrakt na 66 měsíců. Rozpočet €1.800.000. Deadline 25/4 .

Dodávka a instalace vizuálních pomůcek, značek a materiálu pro výstavy. Zadavatel: Evropská komise, Úřad pro infrastrukturu a logistiku – Brusel. Kontrakt na 4 roky. Zakázka zahrnuje hlavně tisk vizuálních pomůcek za použití různých médií. Zakázka rovněž umožňuje zakoupení a/nebo pronájem zařízení potřebného pro značky, dekorace, akce, včetně pronájmu prostor, které jsou pro takové činnosti potřebné. Doplňkové služby, jako jsou: instalace, likvidace, manipulace, studie, grafický návrh a zpracování vizuálních souborů jsou rovněž součástí zakázky. Budget €21.000.000. Deadline 5/5.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.