Analytická platforma pro Interpol

Tendr: Analytical Platform

Zadavatel: Interpol, Lyon Francie

Interpol se rozhodl nahradit zastaralý “papírový” systém výměny a sběru informací novou analytickou platformou, která dokáže zpracovat a archivovat informace z nejrůznějších zdrojů/nosičů.

Po prostudování nabídek sestaví shortlist a úspěšné kandidáty vyzve k vytvoření a prezentaci Proof of Concept (a dokonce jim ho zaplatí: The Bidders will receive compensation for developing this POC. The same amount shall be paid to each shortlisted Bidder.) Pak si vybere vítěze.

Budget: Pilotní fáze (Minimum Viable Platform – k dokončení v prosinci 2019) má rozpočet €3.000.000. Na fáze další to bude pravděpodobně mnohem víc.

04 comments on “Analytická platforma pro Interpol

 • Peter Kulich , Direct link to comment

  Kde sa viem dostat k detailnejsim poziadavkam na danu platformu a podmienkam pre vypracovanie a predlozenie ponuky?

  dakujem

   • Tomas Horejsi , Direct link to comment

    Aha, koukám, že vám už jsem jednu zadávačku posílal a vy jste se vůbec nenamáhal ozvat…:( Buď si tu spolupráci nějak rozumně a slušně nastavíme nebo ne. V takovém případě si budete muset zadání sehnat sám.

    • Peter Kulich , Direct link to comment

     …neviem ako to funguje, ako mate nastavene procesy…v tom prvom maily ste mi poslali podklady, ale ziadne dalsie instrukcie, ze ako si predstavujete dalsie kroky, cize ja som to vnimal v polohe, ze ste mi poskytli podklady a uz je na mne, ze ako to dalej pojde…takze moja chyba asi…

     …cize ake info, by ste potrebovali od nas…?…zaroven bez poziadaviek na dielo my nevieme povedat, ci vobec m vyznam sa dalej danou temou zaoberat…

     …vopred dakujem za Vasu odpoved a dalej mozeme komunikovat cez email…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat