Analytická platforma pro Interpol

Tendr: Analytical Platform

Zadavatel: Interpol, Lyon Francie

Interpol se rozhodl nahradit zastaralý “papírový” systém výměny a sběru informací novou analytickou platformou, která dokáže zpracovat a archivovat informace z nejrůznějších zdrojů/nosičů.

Po prostudování nabídek sestaví shortlist a úspěšné kandidáty vyzve k vytvoření a prezentaci Proof of Concept (a dokonce jim ho zaplatí: The Bidders will receive compensation for developing this POC. The same amount shall be paid to each shortlisted Bidder.) Pak si vybere vítěze.

Budget: Pilotní fáze (Minimum Viable Platform – k dokončení v prosinci 2019) má rozpočet €3.000.000. Na fáze další to bude pravděpodobně mnohem víc.

4 thoughts on “Analytická platforma pro Interpol

 1. Kde sa viem dostat k detailnejsim poziadavkam na danu platformu a podmienkam pre vypracovanie a predlozenie ponuky?

  dakujem

   • Aha, koukám, že vám už jsem jednu zadávačku posílal a vy jste se vůbec nenamáhal ozvat…:( Buď si tu spolupráci nějak rozumně a slušně nastavíme nebo ne. V takovém případě si budete muset zadání sehnat sám.

    • …neviem ako to funguje, ako mate nastavene procesy…v tom prvom maily ste mi poslali podklady, ale ziadne dalsie instrukcie, ze ako si predstavujete dalsie kroky, cize ja som to vnimal v polohe, ze ste mi poskytli podklady a uz je na mne, ze ako to dalej pojde…takze moja chyba asi…

     …cize ake info, by ste potrebovali od nas…?…zaroven bez poziadaviek na dielo my nevieme povedat, ci vobec m vyznam sa dalej danou temou zaoberat…

     …vopred dakujem za Vasu odpoved a dalej mozeme komunikovat cez email…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.