Brussels connection

the best address for international procurement

Evropské tendry, středa 9/10

·

Služby podpory pro organizování soutěže nejlepších evropských internetových podnikatelů – „Tech All Stars“ pro rok 2014 a 2015. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro komunikační sítě, obsah a technologie. Cílem této akce je určit nejúspěšnější internetové podnikatele z různých začínajících společností a podobných organizací v Evropské unii a zapojit je do účasti v soutěži „Tech All Stars“. Smlouva na 24 měsíců. Budget €130.000. Deadline 15/11.

Sběr informací a poskytování služeb souvisejících s výzkumem. Zadavatel: Evropský institut pro rovnost žen a mužů, Vilnius, Litva. Popis: Očekává se, že poskytovatel služeb: určí nedostatky ve sběru dat o tématech podle požadavku, sesbírá a zmapuje informace a data o specifických oblastech, včetně právních předpisů, politik, činitelů, postupů, trendů, problémů, sesbírá data, informace a podrobná stanoviska příslušných úřadů (vládních úředníků, institucí, služeb atd.), činitelů občanské společnosti (aktivistů, poskytovatelů podpory, komunitních a náboženských vůdčích činitelů) a jednotlivců prostřednictvím podrobných rozhovorů, sesbírá teoretické debaty, literaturu, politické a legislativní změny, zmapuje kvalitativní informace, zaktualizuje databáze a poskytne služby odborného přezkoumání. Kontrakt na 48 měsíců. Zakázka je rozdělena na samostatné části podle jednotlivých členských zemí. Celkový rozpočet €2.600.000 až €3.900.000. Deadline 13/12.

Fyzické bezpečnostní služby, dodávka a údržba bezpečnostního vybavení a služby týkající se ochrany zdraví a bezpečnosti. Zadavatel: Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu, Alicante, Španělsko. Kontrakt na 60 měsíců. Celkový rozpočet €10.550.000. Deadline 4/11.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe