Evropské tendry, středa 9/10

Služby podpory pro organizování soutěže nejlepších evropských internetových podnikatelů – „Tech All Stars“ pro rok 2014 a 2015. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro komunikační sítě, obsah a technologie. Cílem této akce je určit nejúspěšnější internetové podnikatele z různých začínajících společností a podobných organizací v Evropské unii a zapojit je do účasti v soutěži „Tech All Stars“. Smlouva na 24 měsíců. Budget €130.000. Deadline 15/11.

Sběr informací a poskytování služeb souvisejících s výzkumem. Zadavatel: Evropský institut pro rovnost žen a mužů, Vilnius, Litva. Popis: Očekává se, že poskytovatel služeb: určí nedostatky ve sběru dat o tématech podle požadavku, sesbírá a zmapuje informace a data o specifických oblastech, včetně právních předpisů, politik, činitelů, postupů, trendů, problémů, sesbírá data, informace a podrobná stanoviska příslušných úřadů (vládních úředníků, institucí, služeb atd.), činitelů občanské společnosti (aktivistů, poskytovatelů podpory, komunitních a náboženských vůdčích činitelů) a jednotlivců prostřednictvím podrobných rozhovorů, sesbírá teoretické debaty, literaturu, politické a legislativní změny, zmapuje kvalitativní informace, zaktualizuje databáze a poskytne služby odborného přezkoumání. Kontrakt na 48 měsíců. Zakázka je rozdělena na samostatné části podle jednotlivých členských zemí. Celkový rozpočet €2.600.000 až €3.900.000. Deadline 13/12.

Fyzické bezpečnostní služby, dodávka a údržba bezpečnostního vybavení a služby týkající se ochrany zdraví a bezpečnosti. Zadavatel: Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu, Alicante, Španělsko. Kontrakt na 60 měsíců. Celkový rozpočet €10.550.000. Deadline 4/11.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.