Evropské tendry, pondělí 3/2

Kyvadlová doprava v Itálii a Evropě. Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin, Parma, Itálie. Cílem zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení zahrnuje poskytování služeb v souvislosti s městskou a příměstskou silniční osobní dopravou, včetně najmutí řidiče. Kontrakt na 4 roky. Budget €4.000.000. Deadline 18/3.

Dodávka a instalace nábytku a příslušenství a značení. Zadavatel: Úřad pro harmonizaci vnitřního trhu, Alicante, Španělsko. Zakázka je rozdělena na dvě samostatné části: zboží v rámci položky č. 1 (dodávka a instalace nábytku a příslušenství) může být různého druhu, jako jsou například stoly, sedadla, archivační nábytek, pohovky, osvětlení místností a příslušenství. Zboží v rámci položky č. 2 (dodávka a instalace značení) bude pro účely určování směru (ukazatele, zavěšené cedule atd.), identifikace (cedule na dveřích atd.) a podávání informací (mapy, podlahové ukazatele atd.). Kontrakt na 4 roky. Budget – položka č.1: €2.939.000 a č.2: €309.000. Deadline 17/3.

Nákup a osazení pneumatik pro vozidla Evropského parlamentu v Bruselu a okolí. Zadavatel: Evropský parlament. Kontrakt na 4 roky. Jde o nákup pneumatik prvotřídní jakosti určených k osazení a vyvážení (zhruba 44 pneumatik ročně), výměnu sezónních pneumatik (zhruba u 35 vozidel) a drobné opravy pneumatik (zhruba 8 ročně). Budget nespecifikován. Deadline 12/3.

Software „Mission NG“ jako servisní řešení pro kompletní řízení administrativy služebních cest, vystavování jízdenek, řízení výdajů a související procesy. Zadavatel: Evropský účetní dvůr, Lucemburk. Cílem výběrového řízení je vybrat hospodářský subjekt pro zajištění softwaru jako servisního řešení pro kompletní řízení administrativy služebních cest, vystavování jízdenek, řízení výdajů a související procesy. Kontrakt na 5 až 9 let. Budget €475.000. Deadline 28/2.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.