Brussels connection

the best address for international procurement

Evropské tendry, pondělí 3/2

·

Kyvadlová doprava v Itálii a Evropě. Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin, Parma, Itálie. Cílem zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení zahrnuje poskytování služeb v souvislosti s městskou a příměstskou silniční osobní dopravou, včetně najmutí řidiče. Kontrakt na 4 roky. Budget €4.000.000. Deadline 18/3.

Dodávka a instalace nábytku a příslušenství a značení. Zadavatel: Úřad pro harmonizaci vnitřního trhu, Alicante, Španělsko. Zakázka je rozdělena na dvě samostatné části: zboží v rámci položky č. 1 (dodávka a instalace nábytku a příslušenství) může být různého druhu, jako jsou například stoly, sedadla, archivační nábytek, pohovky, osvětlení místností a příslušenství. Zboží v rámci položky č. 2 (dodávka a instalace značení) bude pro účely určování směru (ukazatele, zavěšené cedule atd.), identifikace (cedule na dveřích atd.) a podávání informací (mapy, podlahové ukazatele atd.). Kontrakt na 4 roky. Budget – položka č.1: €2.939.000 a č.2: €309.000. Deadline 17/3.

Nákup a osazení pneumatik pro vozidla Evropského parlamentu v Bruselu a okolí. Zadavatel: Evropský parlament. Kontrakt na 4 roky. Jde o nákup pneumatik prvotřídní jakosti určených k osazení a vyvážení (zhruba 44 pneumatik ročně), výměnu sezónních pneumatik (zhruba u 35 vozidel) a drobné opravy pneumatik (zhruba 8 ročně). Budget nespecifikován. Deadline 12/3.

Software „Mission NG“ jako servisní řešení pro kompletní řízení administrativy služebních cest, vystavování jízdenek, řízení výdajů a související procesy. Zadavatel: Evropský účetní dvůr, Lucemburk. Cílem výběrového řízení je vybrat hospodářský subjekt pro zajištění softwaru jako servisního řešení pro kompletní řízení administrativy služebních cest, vystavování jízdenek, řízení výdajů a související procesy. Kontrakt na 5 až 9 let. Budget €475.000. Deadline 28/2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe