Evropské tendry, pondělí 27/1

Technické služby počítačové podpory. Zadavatel: Odrůdový úřad Společenství, Angers, Francie. Popis: Částečná technická pomoc pro vysílání ve formě preventivní údržby a rozvoje postupů pro obslužný software instalovaný na serverech a počítačích Odrůdového úřadu Společenství. Rámcový kontrakt na max. 4 roky. Deadline 14/3.

Řešení týkající se monitorování sociálních médií. Zadavatel: EIOPA (Evropský orgán pro pojišťovnictví a zaměstnanecké penzijní pojištění), Frankfurt nad Mohanem. Popis: Poskytnutí zpravodajství v reálném čase ohledně otázek ochrany spotřebitelů a finančních inovací na pojišťovnickém a penzijním trhu prostřednictvím zajištění přístupu k on-line řešení monitorování sociálních médií. Rámcový kontrakt na 4 roky. Budget €400.000. Deadline 4/3.

Propagační předměty. Zadavatel: Evropská nadace odborného vzdělávání (ETF) z italského Turína. Čtyřletá rámcová smlouva. Zadavatel požaduje kvalitní propagační předměty se svým logem, internetovou adresou nebo sloganem. Rámcová smlouva na 4 roky. Budget €130.000. Deadline 3/3.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.