Brussels connection

the best address for international procurement

Evropské tendry, pondělí 27/1

·

Technické služby počítačové podpory. Zadavatel: Odrůdový úřad Společenství, Angers, Francie. Popis: Částečná technická pomoc pro vysílání ve formě preventivní údržby a rozvoje postupů pro obslužný software instalovaný na serverech a počítačích Odrůdového úřadu Společenství. Rámcový kontrakt na max. 4 roky. Deadline 14/3.

Řešení týkající se monitorování sociálních médií. Zadavatel: EIOPA (Evropský orgán pro pojišťovnictví a zaměstnanecké penzijní pojištění), Frankfurt nad Mohanem. Popis: Poskytnutí zpravodajství v reálném čase ohledně otázek ochrany spotřebitelů a finančních inovací na pojišťovnickém a penzijním trhu prostřednictvím zajištění přístupu k on-line řešení monitorování sociálních médií. Rámcový kontrakt na 4 roky. Budget €400.000. Deadline 4/3.

Propagační předměty. Zadavatel: Evropská nadace odborného vzdělávání (ETF) z italského Turína. Čtyřletá rámcová smlouva. Zadavatel požaduje kvalitní propagační předměty se svým logem, internetovou adresou nebo sloganem. Rámcová smlouva na 4 roky. Budget €130.000. Deadline 3/3.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe