Evropské tendry, pondělí 23/9

Výzva k vyjádření zájmu – budoucí zakázky na právní služby týkající se belgického, španělského, anglického, polského, německého, lucemburského, italského a francouzského práva.  Zadavatel: právní služba Evropského parlamentu. Každý národní právní systém = jeden samostatný a nezávislý tendr.  Kontrakt na 4 roky. Budget neupřesněn. Deadline 10/9.

Správa interních informačních služeb – úkoly týkající se správy obsahu a znalostí. Zadavatel: Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí, Stockholm. Zakázka je rozdělena na 5 samostatných částí: 1) IntraCMT – Správa obsahu intranetu, 2) DMCMT – Správa obsahu systému pro správu dokumentů, 3) ACMT – Správa obsahu služby archivů a katalogů, 4) LibCMT – Správa obsahu knihoven a 5) KnowCMT – Správa obsahu znalostních služeb. Rámcová smlouva na 48 měsíců pro max. 5 zájemců. Celkový budget: € 1.057.080. Deadline 29/10.

Údržba a další vývoj softwarového nástroje BCoDE. Zadavatel: Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí, Stockholm. Kontrakt na 48 měsíců. Budget €150.000. Deadline: 29/10.

Poskytnutí pomoci Evropské agentuře pro životní prostředí při tvorbě nového soupisu územního pokrytí Corine, včetně podpory harmonizace národního monitorování pro integraci na celoevropské úrovni. Zadavatel: Evropská agentura pro životní prostředí, Kodaň. Výzva k vyjádření zájmu platná do 21.12.2014.

Koordinace průzkumů cen spotřebitelského zboží v rámci parity kupní síly (PPP). Zadavatel: Evropská komise, Eurostat, Lucemburk. Kontrakt na 4 roky. Budget nespecifikován. Deadline 11/11.

Služby denního monitorování médií. Zadavatel: Informační kancelář Evropského parlamentu ve Finsku. Kontrakt na 48 měsíců. Budget €600.000. Deadline 30/10.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.