Brussels connection

the best address for international procurement

Evropské tendry, čtvrtek 8/5

·

Sestavení statistik pro srovnání platů a výhod úředníků EU s platy a výhodami mezinárodních veřejných úředníků. Zadavatel: Evropská komise, Eurostat. Celkový objem prací v průběhu celé doby trvání zakázky se odhaduje asi na 100 člověkodní a až 7 misí v rozsahu 1 pracovního dne (až 3 pracovních dnů v případě misí v zámoří). Kontrakt na 12 měsíců. Deadline 11/7.

Podpora pro realizaci zelené infrastruktury. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro životní prostředí. Zadavatel požaduje podporu při zavádění plánu podle dokumentu „Zelená infrastruktura – Posílení přírodního kapitálu v Evropě”, se zvláštním důrazem na akce, které vyžadují nové vědomosti. Budget max. €300.000. Deadline 23/6.

Účast v pilotním projektu souvisejícím s propagací zdravé výživy: těhotné a kojící ženy. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro zdraví a spotřebitele. Komise plánuje uzavřít smlouvu na služby se společností nebo konsorciem společností s cílem navrhnout a testovat zdravotnické aktivity se vzdělávacím materiálem zacílené na zvyšování povědomí o zdravotních problémech souvisejících se špatnou výživou, nadváhou a obezitou v členských státech EU a na prosazování zdravé výživy v průběhu celého života. Budget €1.000.000. Deadline 11/6.

Palivové karty pro řidiče Evropského parlamentu pro bezhotovostní čerpání kdekoli v Evropě. Zadavatel: Evropský parlament. Kontrakt na 4 roky. Popis: Palivové karty, umožňující řidičům Evropského parlamentu nakoupit palivo a využívat asistenční silniční služby v rámci sítě čerpacích stanic v Evropě, a to bez přímé platby. Namísto toho budou služby fakturovány Evropskému parlamentu centrálně. Hodnocení na základě hypotetické spotřeby 50 karet, 300 transakcí, 14 000 litrů nafty ročně. Deadline 30/6.

Poskytnutí nástroje na míru pro posuzování zpětné vazby z více zdrojů (Provision of a tailor-made multi-source feedback (MSF) assessment tool). Zadavatel: Evropská centrální banka. Stručný popis: hodnocení kompetencí vedoucích pracovníků ECB + osobní koučování + zajištění IT platformy, na které vykazování MSF poběží. Zakázka není rozdělena na části, jde o jeden kompaktní celek. Budget max. €1.100.000. Deadline 5/6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe