Evropské tendry, čtvrtek 8/5

Sestavení statistik pro srovnání platů a výhod úředníků EU s platy a výhodami mezinárodních veřejných úředníků. Zadavatel: Evropská komise, Eurostat. Celkový objem prací v průběhu celé doby trvání zakázky se odhaduje asi na 100 člověkodní a až 7 misí v rozsahu 1 pracovního dne (až 3 pracovních dnů v případě misí v zámoří). Kontrakt na 12 měsíců. Deadline 11/7.

Podpora pro realizaci zelené infrastruktury. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro životní prostředí. Zadavatel požaduje podporu při zavádění plánu podle dokumentu „Zelená infrastruktura – Posílení přírodního kapitálu v Evropě”, se zvláštním důrazem na akce, které vyžadují nové vědomosti. Budget max. €300.000. Deadline 23/6.

Účast v pilotním projektu souvisejícím s propagací zdravé výživy: těhotné a kojící ženy. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro zdraví a spotřebitele. Komise plánuje uzavřít smlouvu na služby se společností nebo konsorciem společností s cílem navrhnout a testovat zdravotnické aktivity se vzdělávacím materiálem zacílené na zvyšování povědomí o zdravotních problémech souvisejících se špatnou výživou, nadváhou a obezitou v členských státech EU a na prosazování zdravé výživy v průběhu celého života. Budget €1.000.000. Deadline 11/6.

Palivové karty pro řidiče Evropského parlamentu pro bezhotovostní čerpání kdekoli v Evropě. Zadavatel: Evropský parlament. Kontrakt na 4 roky. Popis: Palivové karty, umožňující řidičům Evropského parlamentu nakoupit palivo a využívat asistenční silniční služby v rámci sítě čerpacích stanic v Evropě, a to bez přímé platby. Namísto toho budou služby fakturovány Evropskému parlamentu centrálně. Hodnocení na základě hypotetické spotřeby 50 karet, 300 transakcí, 14 000 litrů nafty ročně. Deadline 30/6.

Poskytnutí nástroje na míru pro posuzování zpětné vazby z více zdrojů (Provision of a tailor-made multi-source feedback (MSF) assessment tool). Zadavatel: Evropská centrální banka. Stručný popis: hodnocení kompetencí vedoucích pracovníků ECB + osobní koučování + zajištění IT platformy, na které vykazování MSF poběží. Zakázka není rozdělena na části, jde o jeden kompaktní celek. Budget max. €1.100.000. Deadline 5/6.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.