To snad mají zaměstnanci EU chodit nahatí a bosí?!

S těmi tendry na uniformy a nejrůznější další oblečení, i boty, pro personál institucí Evropské unie prostě nemám štěstí. Oslovil jsem alespoň 20 firem a stále nic. Některé řeknou rovnou, že nemají zájem, jiné zvažují a pak odmítnou, protože je to prý, na rozdíl od Česka, příliš nejisté. Další dlouhé měsíce a měsíce tvrdí, že do „toho další tendru už určitě půjdou“ a nakonec se ukáže, že do firmy právě nastoupil likvidátor. Takže stále hledám někoho odvážného/schopného, protože zakázek na oblečení je v EU pořád dost. A já je nemám kým obsazovat a je mi to vždycky hodně líto. Protože zájem není velký, počet nabídek se pohybuje v rozpětí 0 až 5.

Větší věci za poslední čtyři měsíce:

Dodávka oblečení a obuvi. Evropská komise – OIB, Brusel. Hodnota bez DPH: 2 350 000.00 EUR

Zakázka rozdělena na 3 části: 1) Dodávka firemních oděvů pro uniformovaný personál (Zakoupení firemních oděvů pro uniformovaný personál. Za uniformovaný personál se považují zaměstnanci a zaměstnankyně, kteří vykonávají funkce recepčních, řidičů a uvaděčů.) 2) Dodávka pracovních oděvů, obuvi a příslušenství pro uniformovaný personál (Zakoupení pracovních oděvů, obuvi a příslušenství pro uniformovaný personál. Za uniformovaný personál se považují zaměstnanci a zaměstnankyně, kteří vykonávají činnost služby.) 3) Dodávka vycházkové obuvi pro uniformovaný personál (Zakoupení obuvi pro uniformovaný personál. Za uniformovaný personál se považují zaměstnanci a zaměstnankyně, kteří vykonávají funkce recepčních, řidičů a uvaděčů a další servisní personál.) Stále aktuální – deadline k odevzdání nabídek až 9/9.

Dodávka uniforem pro pracovníky bezpečnostní ostrahy a recepce v případě 3 areálů Evropského parlamentu (Brusel, Štrasburk, Lucemburk). Evropský parlament, direction générale «Sécurité et protection». Zakázka zahrnuje 3 položky: položka č. 1 – uniformy; položka č. 2 – obuv; Položka č. 3 – outdoorové oblečení. Deadline 22/6

Zajištění stejnokrojů. Evropská centrální banka, Frankfurt. ECB hledala dodavatele na zajištění stejnokrojů pro své bezpečnostní agenty, členy bezpečnostní ostrahy a řidiče a hodlá zadat zakázku dodavateli, který nabídne nejlepší zhodnocení peněz. Rozsah zakázky: obleky, košile, opasky, kravaty, šátky, kabáty a bundy. Povinné služby požadované v rámci této zakázky jsou: doručení objednaných dodávek na ECB, měření prováděné na místě v prostorách ECB, zkoušení obleků, vyšívání log a monogramů, služby oprav a vysprávek. Deadline 10/6.

Nákup uniforem a profesních oděvů. Evropský parlament, Lucemburk. Nákup uniforem a profesních oděvů pro následující provozní oddělení: ceremoniáři, parlamentní ceremoniáři, pracovníci provádějící stěhování, řidiči, oddělení tisku, distribuce, zdravotní oddělení, skladníci, pracovníci pro zásoby a třídění pošty, konferenční technici, oddělení správy budovy, IT oddělení, oddělení pro návštěvy a semináře a návštěvnické centrum Evropského parlamentu Parlamentarium (3 pracoviště: Brusel, Lucemburk a Štrasburk). Hodnota: €850.000 EUR

Dodávka pracovních oděvů a ochranné obuvi pro Institut pro transuranové prvky. Evropská komise, Gemeinsame Forschungsstelle, Institut für Transurane, Karlsruhe.  Tato zakázka se týká dodávky bílého ochranného oblečení a pracovního oděvu a také pracovních bot a ochranné obuvi v různých modelech pro Institut pro transuranové prvky (ITU). Toto hlavně zahrnuje kalhoty, sukně, bundy/kabátky, spodní prádlo, trička, ponožky a kožené řemeny a také ochrannou obuv pro muže a ženy. Budget : €375.000.

+ Ještě asi 10 menších zakázek, které nejsou nikde zveřejnovány (v hodnotě do €135.000). I ty vám dokážu pohlídat.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.