Tendr na aplikaci pro živý videostreaming a geolokaci RPAS

Tendr: Webová aplikace SurvSeaNet: Živý videostreaming a geolokace údajů senzorů pro kontrolu mise v případě dálkově řízených leteckých systémů

Zadavatel: Evropská agentura pro námořní bezpečnost, Lisbon

Kontrakt na 4 roky / budget €1.830.000

Deadline 25/9

Stručný popis: Webová aplikace SurvSeaNet poskytuje službu, která bude v reálném čase sledovat let RPAS v námořní oblasti po dobu až 24 hodin. Služba poskytuje internetové uživatelské rozhraní pro přímý přenos videa z kamer RPAS a zmapuje údaje o poloze a snímačích na mapě GIS. Webová aplikace SurvSeaNet rovněž poskytuje prostředí pro spolupráci pro účely plánování, analýzy a vykazování úkolů.

Zhotovitel musí vyvinout, hostit, provozovat a udržovat webovou aplikaci SurvSeaNet. To zahrnuje činnosti, jako je návrh a vývoj systému a poskytnutí služby pro kontrolu misí RPAS v reálném čase (webový videostreaming a vizualizace údajů senzorů na mapě GIS), příprava a konfigurace nových nasazení RPAS, vývoj softwaru a údržba úložiště dat a kolaborativního prostředí pro účely plánování misí, analýzy a podávání zpráv, nepřetržitou podporu „help desku“ pro uživatelskou komunitu aplikací SurvSeaNet a operátory RPAS, kteří propojují své pozemní řídící stanice na webový systém SurvSeNet, poskytování školení uživatelské komunitě.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.