Sportovní oblečení a obuv pro varšavský Frontex. Pro tisíc osob, za €2 miliony

Vím dobře, že českým firmám vyrábějícím obuv a oblečení se “ven” moc nechce, raději berou zakázky doma a to jen takové, u kterých je předem jasné, jak dopadnou, ale zkusím… Tohle je opravdu zajímavé a není to daleko.

Tender: Rámcová smlouva na nákup tréninkového oblečení

Zadavatel: FRONTEX – Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž, Varšava

Rámcová smlouva na 4 roky / celkový budget €2.000.000

Deadline: 10/2

Stručný popis: Cílem této zakázky je uzavřít rámcovou smlouvu na poskytování různých druhů výrobků, které budou tvořit tréninkový oděv stálých útvarů agentury Frontex. Odhadovaný počet oděvních souprav by měl podle odhadů vybavit až 1.000 osob.

Nabídkové řízení je rozděleno do 2 samostatných/na sobě nezávislých položek:

položka č. 1: textilní výrobky a

položka č. 2: obuv a doplňky.

Pod položku č. 1 spadají následující výrobky: zimní bundy (unisexové), softshellové letní bundy (unisexové), polo trička s dlouhými rukávy (unisexová), polotrička s krátkými rukávy (unisexová), svetry / teplá trika (inisexová), multifunkční kalhoty (unisexové), zimní čepice, nátělníky, bundy jako části běžeckých souprav (unisexové), kalhoty jako části běžeckých souprav (unisexové), sportovní trika (unisexová), sportovní kraťasy (unisexové), kšiltovky, ponožky (zimní/termo), ponožky (letní), zimní rukavice. Budget €1.500.000

Pod položku č. 2 spadají následující výrobky: kotníkové boty (celoroční), batohy (s objemem 25 litrů), přepravní tašky / pytle (o velikosti / kapacitě příručního zavazadla), opasky. Budget €500.000.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.