Loading...
EUIT

Síťová infrastruktura a bezpečnostní síťové vybavení pro Radu EU. Kontrakt na 9 let

Pořízení vybavení síťové infrastruktury (položka 1) a bezpečnostní síťová zařízení (položka č. 2) a související služby

Rada Evropské unie, General Secretariat, Brusel, Belgie

Budget nespecifikován

Doba trvání: smlouva na 24 měsíců + možnost prodloužení o 7×12 měsíců, tj. celkem 9 let

Stručný popis: Cílem je uzavřít 2 rámcové smlouvy (1 pro každou položku) na pořízení vybavení síťové infrastruktury (položka 1) a bezpečnostního síťového vybavení (položka č. 2) a poskytnutí souvisejících služeb s cílem nahradit stávající rámcové smlouvy.

Oddělení infrastruktury a operací ředitelství pro komunikaci a informace (DGA CIS) – poskytuje soubor síťových služeb pro:

— IT služby poskytované ze strany DGA CIS,

— služby týkající se bezpečnosti, tisku, budov a konferencí generálního sekretariátu Rady (GSC),

— všechny koncové uživatele v prostorách Rady, kterými mohou být: • zaměstnanci GSC, • členové delegací, • pracovníci tisku nebo návštěvníci.

Síťové služby poskytují základ pro další infrastrukturní služby DGA CIS, které zase podporují služby DGA CIS poskytované klientům.

LOT1: Vybavení síťové infrastruktury a souvisejících služeb. Položka zahrnuje veškeré vybavení poskytující služby „Media Layers“ (OSI – propojení otevřených systémů – 1 až 3), ať už poskytují také služby vyšších vrstev, či nikoliv, a poskytování služeb týkajících se dodávání vybavení, např. systémovou integraci, profesionální služby, údržbu a školení.

LOT2: Vybavení bezpečnostní infrastruktury a souvisejících služeb. Položka zahrnuje veškeré vybavení poskytující služby „Host Layers“ (OSI – propojení otevřených systémů – 4 až 7), ať už poskytují také služby nižších vrstev, či nikoliv, a poskytování služeb týkajících se dodávání vybavení, např. systémovou integraci, profesionální služby, údržbu a školení.

Deadline: 13/12

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.