Rada EU si vybere nové dodavatele drobného IT vybavení. Šance i pro vás…

Generální sekretariát Rady EU právě oznámil, že obnovuje svůj seznam dodavatelů „drobného IT vybavení“. Seznam bude platit tři další roky, firmy, které na něj budou vybrány, budou posléze pravidelně (1-2 krát do měsíce) oslovovány s poptávkou na konkrétní zboží v hodnotě zhruba 15 až 60 tisíc euro). Nejnižší nabídka vyhrává.

Jak se na seznam dostat? Odevzdat základní požadované dokumenty (OR, registrace k DPH…), finanční a ekonomické výkazy, reference, certifikáty, ISO (máte-li)… Zájemcům rád pomůžu, do předchozího cyklu už jsem jednu českou firmu dostal.

Co je myšleno po pojmem drobné IT vybavení?  Počítače , zařízení související s počítači, archivovací a čtecí zařízení, počítačové paměťové jednotky , zařízení pro čtení/vypalování DVD , zařízení pro čtení/vypalování CD a DVD, média pro ukládání dat, DVD, paměťová archivační média, různé počítačové vybavení , součásti, příslušenství a doplňky pro počítače, součásti počítačů, síťová rozhraní, vstupní kanály počítače, karty pro síťová rozhraní, adaptéry, převodníky energie, vypínače, síťová zařízení, síťová kabeláž, síťové komponenty, síťové rozbočovače, kabelové spojky…

Pro ještě lepší představu konkrétní ukázka: poptávané zboží: 2 x Cisco switch ME-3400EG-2CS-A a 70 x Cisco SFP GLC-GE-100FX + doprava do Bruselu. ESI Belgium nabídli zboží za 9.387,60€, druhá firma v pořadí za 9.485€.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.