Máte strach z velkých mezinárodních tendrů? Tak zkuste nejdřív ty menší, o kterých nikdo neví…

Chcete se dostat k mezinárodním zakázkám, ale jít do velkých tendrů se zatím bojíte? Rádi byste si vyzkoušeli, jak to v EU funguje?

Pak přesně pro vás tu jsou tzv. středně-rozpočtové tendry EU, s limitem €144.000 (zhruba 3.7M korun). Jde o soutěže “pouze pro vyzvané” – zadavatel musí vyzvat alespoň 3 a obvykle jich ani víc nehledá – prakticky nikdo jiný se o nich nedozví, velcí hráči do nich nechodí… Vítězství je “na dosah”.

O to, abyste i vy byly jedním z vyzvaných, se postarám já. A pak i pomůžu s nabídkou tak, aby měla šanci. Vy zjistíte, jak to „chodí“… A až vyhrajete, můžeme společně zkusit i něco většího.

Těším se na spolupráci.

Tomáš Hořejší

tomas@bruselska-spojka.cz

+32-473-116804

Pár ukázek menších EU tendrů „na výzvu“:

  • Provision of management and leadership training services for female staff. EU Agency for Fundamental Rights, Vídeň, Rakousko. Zadání ke stažení.
  • Provision of user needs assessment, information design and web concept proposals to support an online platform under the EU’s Energy Union governance. European Environment Agency, Kodaň – Dánsko. Zadání tady.
  • PR a externí komunikace související s Fundamental Rights Forum 2018. European Union Agency for Fundamental Rights, Vídeň – Rakousko Zadání tady.
  • Refurbishment of the Heating, Ventilation and Air Conditioning network of the modular premises in eu-LISA’s operational site in. Eu-LISA agency, Strasbourg, Francie. Zadání tady.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.