Evropské tendry, úterý 10/12

Poskytnutí poradenských služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Zadavatel: Eurojust, Haag. Rámcová smlouva s jedním účastníkem na 4 roky. Popis: Poskytovatel služeb musí poskytnout poradenské služby v oblasti IT související se zavedením, podporou a rozvojem obchodních služeb a infrastruktury IKT v rámci smluvených lhůt. Budget až €3.500.000. Deadline: 31/1.

Integrované služby údržby budov a technické infrastruktury v provozním středisku eu-LISA ve Štrasburku ve Francii. Zadavatel: Evropská agentura pro provozní řízení rozsáhlých informačních systémů v prostoru svobody, bezpečnosti a práva (eu-LISA), Tallinn, Estonsko. Popis: Vysoce kvalitní služby údržby budov a technické infrastruktury včetně zajištění kvalifikovaných pracovníků na poskytování specializované údržby některých zařízení. Kontrakt na 36 měsíců. Budget €1.200.000. Deadline 10/1.

„Ergonomické služby“, které budou prováděny v Bruselu pro oddělení prevence a dobrých pracovních podmínek. Zadavatel: Evropský parlament. Popis: EP chce posoudit, zda jeho zhruba 5.500 pracovních míst v Bruselu odpovídá moderním ergonomickým standardům. Kontrakt na 4 roky. Budget nespecifikován. Deadline 22/1.

Centrum na ústřední řízení sítě pro systémy podléhající utajení. Zadavatel: Evropská služba pro vnější činnost. Popis: Centrum na ústřední řízení sítě pro systémy podléhající utajení: s cílem poskytnout služby ústředního řízení pro IT systémy IT podléhající utajení. Služby mají být poskytnuty v Bruselu a všichni zaměstnanci budou muset mít v den podpisu smlouvy platnou bezpečnostní prověrku až na stupeň „Secret UE“ nebo vnitrostátní ekvivalent. Rámcová smlouva pro jednoho účastníka, na 4 roky. Budget až €9.000.000. Deadline: 6/1.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.