Brussels connection

the best address for international procurement

Evropské tendry, úterý 10/12

Poskytnutí poradenských služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Zadavatel: Eurojust, Haag. Rámcová smlouva s jedním účastníkem na 4 roky. Popis: Poskytovatel služeb musí poskytnout poradenské služby v oblasti IT související se zavedením, podporou a rozvojem obchodních služeb a infrastruktury IKT v rámci smluvených lhůt. Budget až €3.500.000. Deadline: 31/1.

Integrované služby údržby budov a technické infrastruktury v provozním středisku eu-LISA ve Štrasburku ve Francii. Zadavatel: Evropská agentura pro provozní řízení rozsáhlých informačních systémů v prostoru svobody, bezpečnosti a práva (eu-LISA), Tallinn, Estonsko. Popis: Vysoce kvalitní služby údržby budov a technické infrastruktury včetně zajištění kvalifikovaných pracovníků na poskytování specializované údržby některých zařízení. Kontrakt na 36 měsíců. Budget €1.200.000. Deadline 10/1.

„Ergonomické služby“, které budou prováděny v Bruselu pro oddělení prevence a dobrých pracovních podmínek. Zadavatel: Evropský parlament. Popis: EP chce posoudit, zda jeho zhruba 5.500 pracovních míst v Bruselu odpovídá moderním ergonomickým standardům. Kontrakt na 4 roky. Budget nespecifikován. Deadline 22/1.

Centrum na ústřední řízení sítě pro systémy podléhající utajení. Zadavatel: Evropská služba pro vnější činnost. Popis: Centrum na ústřední řízení sítě pro systémy podléhající utajení: s cílem poskytnout služby ústředního řízení pro IT systémy IT podléhající utajení. Služby mají být poskytnuty v Bruselu a všichni zaměstnanci budou muset mít v den podpisu smlouvy platnou bezpečnostní prověrku až na stupeň „Secret UE“ nebo vnitrostátní ekvivalent. Rámcová smlouva pro jednoho účastníka, na 4 roky. Budget až €9.000.000. Deadline: 6/1.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Get updates

From art exploration to the latest archeological findings, all here in our weekly newsletter.

Subscribe