Evropské tendry, středa 5/6

Dodávka tištěných a/nebo elektronických verzí nejrůznějších periodik a zajištění služby elektronického věstníku a souvisejících služeb podpory. Zadavatel: Evropské monitorovací centrum pro drogy a drogovou závislost, Lisabon. Půjde o dodávky pro dokumentační středisko EMCDDA. Uzavřena bude rámcová smlouva na 4 roky, s jedním uchazečem. Budget €100.000. Deadline: 12/7.

Bezpečnostní služby pro Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu se sídlem ve Valettě, Malta.  Vítěz dostane smlouvu na 2 roky (s možností jednoho prodloužení), bude poskytovat služby bezpečnostní ostrahy a recepce v prostorách úřadu. Rozpočet €384.000. Deadline 15/7.

Podpora EU v oblasti boje proti nezákonnému kácení stromů a souvisejícímu obchodu. Zadavatel: Evropská komise – Generální ředitelství pro životní prostředí. Vítěz tendru bude poskytovat služby související s kontrolou a vymáháním plnění nařízení proti nezákonnému kácení a obchodu s dřevem přímo na území členských států. Doba trvání kontraktu 36 měsíců. Rozpočet mezi €275.000 a €300.000. Deadline 24/7.

Monitoring patentovacích činností evropského GNSS (Globální navigační satelitní systém). Zadavatel: Evropská komise – Generální ředitelství pro podniky a průmysl. Vítězný uchazeč bude sledovat trendy v oblasti patentovacích činností souvisejících s GNSS u světových konkurentů a shromažďovat příslušné údaje. Kontrakt na 4 roky. Budget: €200.000. Deadline: 3/9.

Dodání a údržba osvitové jednotky s kovovými deskami typu „Computer to Plate“. Zadavatel: Evropská komise – Úřad pro infrastrukturu. Zakázka zahrnuje dodání, doručení, instalaci a zprovoznění osvitové jednotky s kovovými deskami typu „Computer to Plate“ (CTP), včetně dodání kompletní technické a komerční dokumentace a dále všech návodů k použití, údržbě a zabezpečení a zaškolení nejméně 4 obslužných pracovníků v jedné z budov Komise v Bruselu + všestrannou údržbu včetně aktualizací a veškerého souvisejícího softwaru, odstranění stávající CTP jednotky, (Kodak CREO Lotem 400, včetně stohovače a proplachovacího zařízení). Doba trvání smlouvy: 72 měsíců. Budget: €150.000 až €200.000. Deadline: 19/7.

Studie o možnostech vyšších vzdělávacích institucí rozvíjet podnikatelské aktivity a kapacity. Zadavatel: Evropská komise – Generální ředitelství pro vzdělávání a kulturu, ředitelství pro celoživotní vzdělání, Brusel. Smlouva na 15 měsíců. Budget €300.000. Deadline: 30/8.

Rekonstrukce jedné z budov Soudního dvoru EU v Lucemburku.  Zadavatel: Soudní dvůr Evropské unie – Generální ředitelství pro infrastrukturu. Jde o budovu Allegro na adrese 35A, boulevard Kennedy, Lucemburk. Detaily: rekonstrukce kancelářských prostor (+/- 3 000 m2),  práce týkající se příček, truhlářských konstrukcí, elektroinstalací (nízko a vysokonapěťových), zařízení požární signalizace, zařízení vytápění, ventilace a klimatizace a podlahových krytin (demolice/demontáž, odstranění, rekonstrukce, úpravy). Malířské a úklidové práce. Rozpočet €200.000. Deadline je přímo ďábelský: 11/6.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.