Evropské tendry, středa 2/10

Poskytnutí externích řešení v oblasti firemních služeb. Zadavatel: Evropský úřad pro bezpečnost potravin, Parma, Itálie. Rámcová smlouva s max. 3 uchazeči, na 48 měsíců. Zadavatel požaduje tyto služby: podpůrné služby zasedacích místností; služby kancelářských potřeb; služby archivace; poštovní služby; služby majetkové správy; recepční služby; služby vypořádání obchodů;  služby na požádání; řízení služeb. Budget €5.500.000. Deadline 11/11.

Kolaborativní šíření informací o ohrožení. Zadavatel: Evropská obranná agentura, Brusel. Tato studie je určena k podpoře velící a řídící pracovní linie projektového týmu C-Manpads. Práce je prováděna v úzké spolupráci s referentem projektu CIS a referentem projektu NEC. Výsledkem studie bude návrh harmonizované příručky pokrývající technické a procedurální aspekty týkající se „normy pro prvotní zápis“ pro operace související s nebezpečími země-vzduch. Kontrakt na 9 měsíců. Budget €100.000. Deadline 11/11.

Právní asistence a poradenské služby v oblasti lucemburského pracovního práva. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro lidské zdroje a bezpečnost, Brusel. Kontrakt na 4 roky. Budget nespecifikován. Deadline 30/10.

Činnosti vnějšího protokolu a stravování. Zadavatel: Evropská služba pro vnější činnost, Brusel.  Popis: činnosti vnějšího protokolu a stravování v externích restauracích; konferenční stravování v budově ESVČ na adrese rond point Schuman; oficiální stravování na vysoké úrovni v budově ESVČ na adrese rond point Schuman. Rámcová smlouva pro jednu nebo několik položek, s maximální dobou trvání 4 let, bude realizována prostřednictvím konkrétních zakázek a/nebo objednávkových formulářů. Budget  €1.140.000 až €1.320.000. Deadline 28/10.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.