Evropské tendry, středa 11/9

Obchodní poradenství. Zadavatel: Evropská agentura pro léčivé přípravky, Londýn. Popis: obchodní poradenství na vysoké úrovni v oblastech vypracování strategií, zlepšování provozu, správy, IT partnerství, zapojení lidí, rozvoje vedení, komunikace se zainteresovanými stranami, financí. Výsledkem tohoto poradenství by mohla být následná potřeba rozvoje systémů agentury v oblasti informačních a komunikačních technologií (samotný „rozvoj“ ale do rozsahu uzavřené rámcové smlouvy nespadá). Rámcová smlouva pro 3 nejlepší uchazeče, na 4 roky. Celkový počet odhadovaných člověkodní je 15 000 dní v průběhu trvání rámcové smlouvy. Budget nespecifikován. Deadline 17/10.

Dodávka a údržba rostlin a květináčů. Zadavatel: Evropská agentura pro léčivé přípravky, Londýn. Popis: Aniž by se tak k čemukoli zavazovala, počítá agentura s tím, že v budoucnosti bude v průběhu trvání rámcové smlouvy požadována minimální údržba přibližně 230–280 rostlin alespoň každé dva týdny. Dále, aniž by to bylo zavazující, se odhaduje, že agentura v průběhu trvání rámcové smlouvy zakoupí asi 180–250 rostlin a až 180 květináčů různých typů a velikostí. Smlouva na 4 roky, budget nespecifikován. Deadline 7/10.

Podpora Zastoupení Evropské komise v Bulharsku při organizování veřejných akcí. Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro komunikaci, Zastoupení v Bulharsku. Kontrakt na 4 roky. Maximální rozpočet €1.600.000. Deadline 4/11.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.