Evropské tendry, čtvrtek 7/11

Nádoby na skladování helia v plynném stavu. Zadavatel: Společný evropský podnik pro ITER a rozvoj energie z jaderné syntézy, Barcelona. Do rozsahu této zakázky spadá navržení a výroba 6 totožných tlakových nádob pro skladování helia v plynném stavu, každá o objemu s 250 m3 a včetně jejich podpůrných konstrukcí. Nádoby bude nutné dodat do Japonska. Kontrakt na 12 měsíců. Budget nespecifikován. Deadline 4/12.

Přeprava a manipulace s vybavením pro pořádání konferencí a zasedání. Zadavatel: Evropský parlament. Smlouva na 48 měsíců. Budget max. €250.000.Deadline 6/1.

Služby potřebné na podporu a realizaci komunikačních a informačních činností Informační kanceláře Evropského parlamentu v Estonsku. Zadavatel: Evropský parlament, Generální ředitelství pro komunikaci. Zakázka bude rozdělena do různých položek v této podobě: 1) cateringové služby pro akce a další komunikační činnosti; 2) grafický návrh / tisk / výroba informačního materiálu (3 dílčí položky); 3) zvláštní akce související s komunikačními činnostmi. Smlouva na 48 měsíců. Budget €300.000. Deadline 14/1.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.