Další EU agentura hledá firmu na digitální a komunikační služby (Drupal, UX, grafický návrh, videoprodukce, animační grafika…)

Tendr na: Digitální a vizuální komunikační služby

Zadavatel: Evropská agentura pro bezpečnost letectví, Kolín n/R, Německo

Uzavřen bude rámcový kontrakt na 4 roky. Zakázka je rozdělena na 3 na sobě nezávislé/samostatné části (tj. je možné se hlásit jen do jedné z nich nebo do všech…)

LOT1 – Uzpůsobení a služby hostování týkající se systému správy obsahu Drupal (CMS); uživatelské zkušenosti a grafický návrh: * konfigurace modulů a Drupal Core a vývoj modulů systému Drupal * návrh UX * digitální komunikační strategie a poradenství * technické poradenství pro systém Drupal * vysoce kvalitní materiál pro digitální design * infrastrukturní služby pro systém Drupal * podpůrné služby Drupal

LOT2 – Video produkce a animační grafika: Produkce propagačních a/nebo vysvětlujících videí nebo jejich kombinace.

LOT3 – Služby webového streamingu: Webové vysílání a související služby.

Deadline pro odeslání nabídek: 27/3

3 thoughts on “Další EU agentura hledá firmu na digitální a komunikační služby (Drupal, UX, grafický návrh, videoprodukce, animační grafika…)

      • Zkusím si vzpomenout. Obvykle je to tak, že napíše někdo ze zahraničí, otevřeně řekne, oč jde, pošle detaily včetně peněz. O něco později se pak ozvou české agentury, mlží o zadavateli (říkají významný evropský projekt), ale z popisu projektu je jasné, že jde o to samé. No a peníze nabízejí menší – logicky, aby na tom ještě něco trhli, když už jsou sami subdodavatelem pro zahraniční agenturu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.