European Medicines Agency to purchase Colocation and ISP Services

Provision of Colocation Services and Internet Service Provision (ISP) Services and Support

Contracting authority: European Medicines Agency (EMA, London)

Framework agreement with a single operator, for 6 years

The Agency requires managed colocation services linked to Internet service provision together with support in the form of limited remote hands services. The services provided should provide high availability and high resilience levels in terms of availability and integrity.The level of availability and resilience are measured in terms of compliance with service level agreements.

Quantity: The Agency estimates that it will require off-site secure hosting as described in full in the technical specifications which includes provision of 10–13 racks, 2–4 dedicated high-speed connections to the Agency and high-speed Internet services from 1 or 2 providers over a period of up to 6 years.

Deadline: 6/7

The services required by the Agency are as follows:

Services required: 1. Off-site highly secure back-up data centre, with access only to approved Agency staff; 2. 2 x dedicated high-speed ‘dark’ fibre access secure communications service between the Agency at 30 Churchill Place, E14 5EU and this off-site secure data centre made available by two different providers: 3. Fibre cabling between the racks and the cage 4. Power 5. Physical communications & protocols 6. Internet Protocol 7. Dedicated cage service 8. Full cabinet service 9. Other cabinet services 10. Internet Service Provision 11. Power 12. Access and Physical security 13. Environment/Temperature 14. Fire Protection 15. Monitoring

Service levels: 1. Power: 2. Environment/Temperature 3. Connectivity 4. Faults and support (escalation will be invoked) 5. Reporting 6. Escalation 7. Service Assessment

 

Evropská komise potřebuje do kantýny nainstalovat akustické překážky

Instalace akustických přepážek v budově ECC V. Zadavatel: Evropská komise, Lucemburk.

Rámcová smlouva s jediným účastníkem, na 4 roky

Zakázka bude spočívat v provedení instalace akustických prvků (přepážek) v kantýně a ve frekventovaných oblastech v budově ECC V, 6, rue Gaston Thorn, in 8268 Bertrange/Mamer, Lucembursko. Půjde o instalaci 3 654 přepážek o rozměru 1 200 mm až 1 300 mm na 300 mm až 400 mm, které mají být zavěšeny svisle na stropu.

Deadline pro podání nabídek: 1/7.

Evropská investiční banka poptává digitální výukové nástroje

Digitální výukové nástroje. Zadavatel: Evropská investiční banka, Lucemburk

Uzavřena bude rámcová smlouva na 2 roky

Popis: EIB má v úmyslu uzavřít rámcovou smlouvu s jediným poskytovatelem služeb o zajištění standardních kurzů elektronického vzdělávání a navržení, provozu a hostování kurzů elektronického vzdělávání o obsahu týkajícím se konkrétně EIB.

Deadline pro podání nabídek: 1/7

Podpora portálu pro biodiverzitu v EU: hlašte se

Rozvoj a podpora portálu na podporu zavádění strategie EU v oblasti biodiverzity pro rok 2020

Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro životní prostředí

Kontrakt na 1+1+1 rok

Cílem je podpořit Komisi při publikování, sdílení a využívání informací relevantních pro zavádění strategie EU v oblasti biodiverzity.

Budget max €240.000/3 roky

Deadline 3/7.

Propagační materiál pro EU agenturu ze Španělska, za €900.000

Dodávka propagačního materiálu, uskladnění a distribuce. Zadavatel: Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (OSHA), Bilbao. Rámcová smlouva s jediným účastníkem. Doba platnosti rámcové smlouvy: 4 roky. Odhadované hodnota: €900.000. Popis: Cílem výzvy je vybrat poskytovatele, který dodá značkový propagační materiál a dárky vedoucím pracovníkům, které budou rozdávány cílovému publiku OSHA v rámci jejích komunikačních činností a kampaní u různých akcí a jednání. Poskytovatel služeb bude rovněž zodpovědný za uskladnění, manipulaci, balení a označení materiálu ve vlastním zařízení a za organizaci přepravy materiálu do různých lokalit v Evropě a mimo Evropu. Deadline 3/7.

Hotel rooms in Voorburg (The Hague) for Europol

EU agency Europol wishes to enter into agreements with ***, ****, and ***** hotels in the vicinity of Eurojust, Maanweg 174, 2516 AB The Hague (Voorburg). The travel distance between the hotel and Eurojust shall be no more than 10 minutes walking distance or by hotel shuttle service. This is a tender procedure for the conclusion of an agreement with regard to booking conditions (in particular with view to the booking procedure, rates, cancellation terms and conditions). The agreement will be concluded with validity up to 31.12.2015 and can be renewed for the year 2016. The aggregated spending under the contract up to 31.12.2016 cannot exceed 60.000 € excl. VAT. Deadline 24/05 midnight.

EU hledá dodavatele profi AV a foto techniky. Na příští 4 roky má budget 11 a půl milionů euro

Evropská komise hledá „dvorního dodavatele“ profi audio, video a foto zařízení na příští 4 roky. Nejde ani tak o ceny, jako o kvalitu služby a spolehlivost. Euroúředníci se prostě nechtějí o nic starat. Nevidím jediný důvod, proč by tuto zakázku nemohla získat nějaká česká firma. Bude-li třeba nějaký lokální (bruselský) partner, není problém.

Zadavatelem je Evropská komise – Generální ředitelství pro komunikaci. Uzavřena bude rámcová smlouva s maximálně 3 zájemci, na 48 měsíců. Budget max. €11.473.000.

Stručný popis zakázky: Účelem smlouvy bude poskytovat zúčastněným institucím a agenturám EU profesionální audio, video a fotografické zařízení a příslušenství a služby související s tímto zařízením, např. montáž, uvedení do provozu, školení a údržbu. Deadline pro odeslání nabídky 8/6. Tender specifications zde.

V EU se hromadí zajímavé IT zakázky. Není škoda to nezkusit?

1) A web-based data visualisation tool that aims to present the findings of the project ”Safer and healthier work at any age” in an innovative and interactive way. Zadavatel: Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci, Bilbao. Participation in this negotiated procedure for a low value contract is open to natural and legal persons. The maximum total amount of the contract is 45,000 (without VAT). Deadline pro odeslání „projevení zájmu“: 18/5

2) Poskytnutí služeb vývoje webových stránek. Zadavatel: Agentura Evropské unie pro základní práva. Předmětem výzvy je poskytnutí služeb vývoje internetových stránek pro Agenturu Evropské unie pro základní práva včetně analýzy, návrhu, vývoje softwaru a řízení projektu. Rozpočet: €1.400.000. Rámcová smlouva na 4 roky, 3 účastníci. Deadline 9/6

 3) Web content management system, migration and maintenance services. Zadavatel: Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC – Solna, Sweden). Vítěz získá rámcový kontrakt na 4 roky s orientačním rozpočtem €507.000. Detaily: The purpose of the Web content management system project is to rejuvenate the Centre’s public-facing Web sites (i.e. the Web portal and associated ‘sub-branded’ sites) in accordance with the 2 concepts of ‘authority’ and ‘promoting debate’, which notably encompass multilingual capabilities, and ensuring that the system runs on adequate technology that delivers flexibility, productivity gains and richness of features out-of-the-box, and long-term stability, maintainability and sustainability. Therefore, the project includes new design and a new site structure that will run on a feature-rich WCMS that can be easily extended as newly developed functions become available. Deadline 15/6.

4) Hosting internetových stránek (které momentálně jedou na platformě SharePoint: aktuální verze z roku 2010 + pozdější). Zadavatel: Evropský Výbor regionů (Brusel). Bude podepsán 4-letý rámcový kontrakt. Zdroje pro hosting se odhadují v průměru na cca 3 dny měsíčně. Deadline pro odevzdání nabídek 15/6.

5) Vývoj inovačních serverových technologií veřejné regulované služby na podporu budoucích aplikací. Agentura pro evropský GNSS (GSA), Praha. Cílem výběrového řízení je uzavření smlouvy na přímé poskytování služeb, co se týká vývoje a dodávky koncového prototypu schopného testovat bezpečnostní aspekty poskytování služeb PRS (veřejná regulovaná služba) na základě serverových technologií v souladu s fází konsolidace požadavků zaměřenou na výměnu různých implementačních řešení za bezpečnostní požadavky, které vycházejí z vysokých cílů PRS a z jiných smluv GSA. Rámcový kontrakt na 4 roky. Budget €4.000.000. Deadline 16/6

6) Vytvoření a provozování evropské internetové platformy pro podnikání žen“. Zadavatel: Evropská Výkonná agentura pro malé a střední podniky, Brusel. Platforma má „sloužit všem příslušným zúčastněným stranám a evropské síti vyslanců a poradců v oblasti podnikání žen“ a také a) poskytnout nezbytné informace a podporu ohledně přístupu k financování a způsobu založení a budování podniku současným i začínajícím podnikatelkám a vymezit školení a příležitostí k učení, program mentorování, osvědčené postupy a případové studie i úspěšné projekty; b) fungovat jako centrum pro navazování styků on-line, výměnu a spolupráci mezi začínajícími a stávajícími podnikatelkami a zúčastněnými stranami, s důrazem na mezinárodní a evropskou dimenzi a zlepšování dosahu stávajících sítí a podpůrných služeb. Orientační budget €1.000.000. Doba trvání kontraktu 30 měsíců. Deadline 16/6.

7) Rozvoj administrativních a finančních aplikací a související služby IT. Zadavatel: Úřad pro publikace Evropské unie, Lucemburk. Předmětem výzvy je rozvoj administrativních a finančních aplikací a související služby v oblasti IT. Úřad pro publikace Evropské unie má v současnosti v úmyslu modernizovat některé stávající aplikace (INVEX, SICOF, DEMED a Factelec) v rámci rámcové smlouvy. Doba trvání kontraktu: 4 roky. Orientační rozpočet: €2.100.000. Deadline pro podání nabídky: 24/6

Innovative and interactive web-based tool presenting ”Safer and healthier work at any age”

The European Agency for Safety and Health at Work asks for offers for the development of a web-based data visualisation tool that aims to present the findings of the project ”Safer and healthier work at any age”, in an innovative and interactive way. Participation in this negotiated procedure for a low value contract is open to natural and legal persons. The maximum total amount of the contract is 45,000 (without VAT). The deadline to receive the declarations of interest is 18 May 2015. The deadline to receive the declarations of interest is 18 May 2015. EU-OSHA will then contact those interested to inform them about the next steps in the tendering process.