Zajímavé zakázky přímo z Bruselu?! Ale jistě! Vyhrávat dokáží už i české firmy!

Tady je seznam těch největších úspěchů mých českých a slovenských klientů za posledních dvanáct měsíců:

Dodávka a instalace závěsů, záclon a žaluzií pro interiér různých budov obývaných Radou Evropské unie – rámcová smlouva na 4 roky, budget €352.773, zadavatel: Generální sekretariát Rady EU, Brusel, Belgie. Vítěz: Bematech s.r.o., Velká Bíteš.

Webové služby a služby v oblasti informačních a komunikačních technologií – čtyřletá rámcová smlouva na „usability services“, budget €400.000, zadavatel: Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (European Agency for Safety and Health at Work - OSHA, Bilbao, Španělsko). Počet nabídek: 4. Vítěz: Lighting Beetle s.r.o., Bratislava.

Grafický návrh pro publikace – čtyřletá rámcová smlouva, budget €230.000, zadavatel: Evropská agentura pro společnou ochranu vnějších hranic Frontex (European Agency for the Management of Operational Cooperation at the External Borders of the Member States of the EU - Frontex, Varšava, Polsko). Počet nabídek: 6. Rámcová smlouva uzavřena s: Missing Element, s.r.o., Praha.

Dodávky nábytku – čtyřletá rámcová smlouva, budget €300.000, zadavatel: Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (European Asylum Support Office – EASO, Valletta, Malta). Celkem zájemců: 8. Vítěz: Profil nábytek a.s., Humpolec.

Poskytování služeb v oblasti audiovizuálních a konferenčních technologií – čtyřletá rámcová smlouva, budget €10.000.000, zadavatel: Evropská komise – Generální ředitelství pro tlumočení, Brusel, Belgie. Celkem zájemců: 4. Rámcová smlouva pro AV Media a.s., Praha.

Dodávky nábytku a souvisejících konzultačních služeb – rámcová smlouva na 4 roky, budget €800.000, zadavatel: Evropský orgán pro pojišťovnictví a zaměstnanecké penzijní pojištění (European Insurance and Occupational Pensions Authority - EIOPA, Frankfurt am Main, Německo. Celkem zájemců: 4. Vítěz: Profil nábytek a.s., Humpolec.

Zajištění dočasných agenturních pracovníků – čtyřletá rámcová smlouva, budget €2.500.000, zadavatel: Agentura pro evropský Globální navigační satelitní systém (European Global Navigation Satellite Systems Agency - GSA, Praha). Celkem 3 nabídky, vítěz: Adecco s.r.o., Praha.

Služby grafického designu – čtyřletá rámcová smlouva, budget €200.000, zadavatel: Agentura Evropské unie pro bezpečnost sítí a informací (European Union Agency for Network and Information Security - ENISA, Heraklion, Řecko). Celkem nabídek: 14, vítěz: Missing Element, s.r.o., Praha.

Evropská agentura prodává použité laptopy HP 2530p a iPhony 4

Evropská železniční agentura (ERA, Valenciennes) odprodává použité laptopy a iPhony. Vyhlásila tendr rozdělený na dvě samostatné části, zájemci se mohou hlásit o 131 notebooků HP 2530p (Intel Core 2 Duo LV SL9400, 1.86Ghz, 4GB DDR2, 128GB, Ubuntu Linux 15.04) a/nebo o 14 použitých iPhonů 4 (16GB). Minimální cena za laptop €50/kus, €25 za iPhone.

Evropská agentura EASO (Malta) hledá dodavatele propagačních předmětů

Dodávka, návrh a výroba propagačního materiálu

Zadavatel: Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (EASO), Malta

Rámcová smlouva bude zahrnovat dodání, návrh a výrobu a další související služby v případě různých typů textilního, tištěného a drobného dárkového propagačního materiálu opatřeného značkou EASO.

Doba trvání: 48 měsíců

Budget €150.000

Deadline 23/10

Agentura EEA z Kodaně potřebuje denní monitoring on-line médií

Nástroje a služby monitorování médií

Zadavatel: Evropská agentura pro životní prostředí (EEA), Kodaň

Rámcová smlouva, doba trvání 36 měsíců

Budget €80.000

Popis: EEA hledá agenturu, která bude zajišťovat nástroje a služby pro denní monitorování on-line médií a umožní podávání zpráv a hodnocení mediálního pokrytí EEA.

Deadline pro odevzdání nabídek: 30/10

Tak to by bylo. Dobyli jsme Krétu

Zakázku na služby grafického designu pro Agenturu Evropské unie pro bezpečnost sítí a informací (ENISA) se sídlem v Heraklionu získává v silné konkurenci* studio Missing Element z pražského Karlína. Jinak též můj klient:) Kontrakt je na 4 roky s budgetem €200 tisíc. Podrobnosti tady.

A tady je seznam účastníků: * Kaleidoscope ADM LTD  Orange Advertising Agency  Choose SA  Page inExtremis  Eworx SA  SC Just Create SRL  ASAP Athens Communication Agency  Media Consulta Advertising  Nextcom SA  Copy City Ltd  Composiciones Rali SA  FCB Bucharest   Cronos International.

Posilování infrastruktury ICT pro evropské ředitelství ECHO

Tendr na: Řízení a další posilování infrastruktury IKT a správy systému a uživatelské podpory nástroje pro správu kanceláře ředitelství ECHO

Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro humanitární pomoc a civilní ochranu (ECHO), Brusel

Rámcová smlouva na 4 roky, celkový budget 13.200.000 euro

Zakázka je rozdělena na 4 na sobě nezávislé části:

1) Poskytování řízení infrastruktury IKT a podpůrných služeb: Cílem je technická realizace, podpora a údržba síťové infrastruktury, souvisejícího softwaru a technického systému a související cloudová správa nástroje pro správu kanceláře (OMT). Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

2) Poskytnutí správy systému a služeb podpory pro nástroje pro správu kanceláře (OMT): Cílem je poskytnout pomoc s řízením projektu, správu systému a podporu pro koncové uživatele v případě všech modulů nástroje pro správu kanceláře (OMT). Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

3) Poskytnutí konfigurace účetnictví a integrace pro nástroj pro správu kanceláře (OMT): Cílem je konfigurace modulů Infor SunSystems a ION a koordinace celkové architektury integrace různých modulů Infor a dodání veškerého souvisejícího poradenství. Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

4) Poskytnutí konfigurace aplikace nástroje pro správu kanceláře (OMT): Cílem je konfigurace aplikačního softwaru nástroje pro správu kanceláře (OMT) a jeho budoucí rozvoj s ohledem na různé dílčí oblasti, jako například veřejné zakázky (v současnosti softwarová aplikace EAM), řízení výdajů (v současnosti XM), řízení lidského kapitálu (v současnosti softwarová aplikace ANAEL HCM) a podobné moduly, a dodání veškerého souvisejícího poradenství. Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

Deadline k podání nabídek: 16/9

Tak na tendr na animovaná videa pro EU agenturu z Alicante si nikdo netroufá. Škoda

To je vážně smutné! Zdá se, že do tendru na tvorbu propagačních animovaných videí pro Úřad EU pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) ze španělského Alicante se nikdo z Česka nepřihlásí. Moc to nechápu, ale nikdo z asi pěti firem, se kterými jsem jednal, nakonec nenašel dost odvahy a energie se do toho pustit.

Pokud by si to ještě někdo přece jenom rozmyslel, tak OHIM chce s vítězem uzavřít rámcovou smlouvu na čtyři roky, s rozpočtem €250.000. Deadline k odevzdání nabídky: 18/9.

SPĚCHÁ!!! Europarlament bude zasedat v Praze. Hledá luxusní hotel a konferenční prostory

Hotelové, kancelářské a jednací prostory v Praze na 5 dní v polovině prosince (9. – 12.12) hledá Evropský parlament pro své zasedání.

Europarlament hledá čtyř nebo pěti hvězdičkový hotel, poptává 100 pokojů, velký jednací sál, překladatelské kabiny, kanceláře pro své administrativní pracovníky, telefonní linky, internetové připojení, parkovací a skladovací místa etc etc… Podrobnou specifikaci případně zašlu, pište horejsi.tomas@gmail.com.

Rozpočet je omezen částkou 60 tisíc euro.

Deadline pro projevení zájmu je vražedný 24/7!!! (nechali na to jen několik málo dní – ale snad by šlo dnes projevit zájem a později část administrativy doplnit). Nabídka se může odeslat mailem, do půlnoci 24. července).