Evropská agentura prodává použité laptopy HP 2530p a iPhony 4

Evropská železniční agentura (ERA, Valenciennes) odprodává použité laptopy a iPhony. Vyhlásila tendr rozdělený na dvě samostatné části, zájemci se mohou hlásit o 131 notebooků HP 2530p (Intel Core 2 Duo LV SL9400, 1.86Ghz, 4GB DDR2, 128GB, Ubuntu Linux 15.04) a/nebo o 14 použitých iPhonů 4 (16GB). Minimální cena za laptop €50/kus, €25 za iPhone.

Evropská agentura EASO (Malta) hledá dodavatele propagačních předmětů

Dodávka, návrh a výroba propagačního materiálu

Zadavatel: Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (EASO), Malta

Rámcová smlouva bude zahrnovat dodání, návrh a výrobu a další související služby v případě různých typů textilního, tištěného a drobného dárkového propagačního materiálu opatřeného značkou EASO.

Doba trvání: 48 měsíců

Budget €150.000

Deadline 23/10

Agentura EEA z Kodaně potřebuje denní monitoring on-line médií

Nástroje a služby monitorování médií

Zadavatel: Evropská agentura pro životní prostředí (EEA), Kodaň

Rámcová smlouva, doba trvání 36 měsíců

Budget €80.000

Popis: EEA hledá agenturu, která bude zajišťovat nástroje a služby pro denní monitorování on-line médií a umožní podávání zpráv a hodnocení mediálního pokrytí EEA.

Deadline pro odevzdání nabídek: 30/10

Tak to by bylo. Dobyli jsme Krétu

Zakázku na služby grafického designu pro Agenturu Evropské unie pro bezpečnost sítí a informací (ENISA) se sídlem v Heraklionu získává v silné konkurenci* studio Missing Element z pražského Karlína. Jinak též můj klient:) Kontrakt je na 4 roky s budgetem €200 tisíc. Podrobnosti tady.

A tady je seznam účastníků: * Kaleidoscope ADM LTD  Orange Advertising Agency  Choose SA  Page inExtremis  Eworx SA  SC Just Create SRL  ASAP Athens Communication Agency  Media Consulta Advertising  Nextcom SA  Copy City Ltd  Composiciones Rali SA  FCB Bucharest   Cronos International.

Posilování infrastruktury ICT pro evropské ředitelství ECHO

Tendr na: Řízení a další posilování infrastruktury IKT a správy systému a uživatelské podpory nástroje pro správu kanceláře ředitelství ECHO

Zadavatel: Evropská komise, Generální ředitelství pro humanitární pomoc a civilní ochranu (ECHO), Brusel

Rámcová smlouva na 4 roky, celkový budget 13.200.000 euro

Zakázka je rozdělena na 4 na sobě nezávislé části:

1) Poskytování řízení infrastruktury IKT a podpůrných služeb: Cílem je technická realizace, podpora a údržba síťové infrastruktury, souvisejícího softwaru a technického systému a související cloudová správa nástroje pro správu kanceláře (OMT). Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

2) Poskytnutí správy systému a služeb podpory pro nástroje pro správu kanceláře (OMT): Cílem je poskytnout pomoc s řízením projektu, správu systému a podporu pro koncové uživatele v případě všech modulů nástroje pro správu kanceláře (OMT). Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

3) Poskytnutí konfigurace účetnictví a integrace pro nástroj pro správu kanceláře (OMT): Cílem je konfigurace modulů Infor SunSystems a ION a koordinace celkové architektury integrace různých modulů Infor a dodání veškerého souvisejícího poradenství. Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

4) Poskytnutí konfigurace aplikace nástroje pro správu kanceláře (OMT): Cílem je konfigurace aplikačního softwaru nástroje pro správu kanceláře (OMT) a jeho budoucí rozvoj s ohledem na různé dílčí oblasti, jako například veřejné zakázky (v současnosti softwarová aplikace EAM), řízení výdajů (v současnosti XM), řízení lidského kapitálu (v současnosti softwarová aplikace ANAEL HCM) a podobné moduly, a dodání veškerého souvisejícího poradenství. Budget na 4 roky: 3.600.000 EUR.

Deadline k podání nabídek: 16/9

Tak na tendr na animovaná videa pro EU agenturu z Alicante si nikdo netroufá. Škoda

To je vážně smutné! Zdá se, že do tendru na tvorbu propagačních animovaných videí pro Úřad EU pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) ze španělského Alicante se nikdo z Česka nepřihlásí. Moc to nechápu, ale nikdo z asi pěti firem, se kterými jsem jednal, nakonec nenašel dost odvahy a energie se do toho pustit.

Pokud by si to ještě někdo přece jenom rozmyslel, tak OHIM chce s vítězem uzavřít rámcovou smlouvu na čtyři roky, s rozpočtem €250.000. Deadline k odevzdání nabídky: 18/9.

SPĚCHÁ!!! Europarlament bude zasedat v Praze. Hledá luxusní hotel a konferenční prostory

Hotelové, kancelářské a jednací prostory v Praze na 5 dní v polovině prosince (9. – 12.12) hledá Evropský parlament pro své zasedání.

Europarlament hledá čtyř nebo pěti hvězdičkový hotel, poptává 100 pokojů, velký jednací sál, překladatelské kabiny, kanceláře pro své administrativní pracovníky, telefonní linky, internetové připojení, parkovací a skladovací místa etc etc… Podrobnou specifikaci případně zašlu, pište horejsi.tomas@gmail.com.

Rozpočet je omezen částkou 60 tisíc euro.

Deadline pro projevení zájmu je vražedný 24/7!!! (nechali na to jen několik málo dní – ale snad by šlo dnes projevit zájem a později část administrativy doplnit). Nabídka se může odeslat mailem, do půlnoci 24. července).

Webový portál Europass hledá nového správce

Služby podpory, vývoje a hostingu webu Europass

Zadavatel: Cedefop – Evropské středisko pro rozvoj odborného vzdělávání, Soluň, Řecko.

Rámcová smlouva na 4 roky, budget nespecifikován, deadline 27/8.

Předmětem zakázky bude zajištění následujících služeb týkajících se zdrojů webu Europass (webový portál Europass a onlinový editor) na příští 4 roky: návrh a vývoj, hosting, podpora, údržba, servisní služby, řízení služeb. Od vybraného poskytovatele služeb se očekává, že zajistí optimální úroveň fungování (údržba a podpory) vysoce viditelné platformy Europass a že zajistí hostingové služby pro výrobní, vynášecí a vývojové prostředí. Odhadovaný objem požadovaných služeb popsaných v této výzvě k podání nabídek, které by měly být poskytnuty na základě této rámcové smlouvy, je řádově 4 500 člověkodní v průběhu 4letého období.